Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy kell valakit feljelenteni...

Hogy kell valakit feljelenteni a rendőrségen úgy, hogy én mint feljelentő "ismeretlen" maradjak?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 00:12
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
76%

Van különbség. Más az, hogy valaki csak leírja a perverzióját és más az, ha valaki próbálja becserkészni az áldozatát.


Ennyi erővel ha valaki leírja, hogy ő imádja a göndör hajú nőket és szívesen lefeküdne eggyel, jelentsük fel őt is a rendőrségen, hiszen honnan tudjuk, hogy az illető nem egy perverz alak aki a neten becserkészi a göndör hajú nőket, találkozót szervez, majd élőben megerőszakolja őket és az élettelen testüket az árokba hajítja!


Valaki leírta, hogy szereti a gyerekek testét és nagy valószínűséggel poénból írta. Ha ezt a poént többször is elsüti, de nincsenek buzdító üzenetek, hogy a 10 éves gyerek találkozzon vele vagy a neten csillapítsa a szexéhségét, akkor a rendőrség ezzel nem tud mit kezdeni.


Ugyanúgy, ha azt írná, hogy mindig is érdekelte, milyen kirabolni egy bankot, nem ismert be egy valódi bűncselekményt.


Olyanért senki sem megy börtönbe, mert furcsa vágya/férise van.


Ha meg prevenció céljából elzárnának minden furcsa embert, akkor üres lenne az utca, mert mindenki a börtönben vagy a pszichiátrián lenne.


Amúgy a szituációt is képzeld el.


"Engem azért sitteltek le, mert kiraboltam egy bankot"

"Engem azért, mert kiraboltam több házat."

"Engem azért, mert írtam a Gyakorira egy furcsa kommentet."

2022. jún. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!