Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy kell valakit feljelenteni...

Hogy kell valakit feljelenteni a rendőrségen úgy, hogy én mint feljelentő "ismeretlen" maradjak?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 00:12
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
#10 Lehet viccből írta, de nem tudom, miután ráírtam privátba, írta hogy beszélgethetünk erről, csak nem tudja, hogy mit lehetne erről beszélgetni.
2022. jún. 10. 02:24
 12/31 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy ő meg téged akar feljelenteni. 🤔 Mert miért akarnál vele ilyenekről beszélgetni?
2022. jún. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
#12 Többet akartam volna megtudni róla és azt úgy lehet a legkönnyebben, ha a bizalmába férkőzök. Csináltam már hasonlót, de nála nem vált be. Lehet tényleg viccelt(De ilyennel NE vicceljen senki), vagy rájött mit akarok.
2022. jún. 10. 02:53
 14/31 anonim ***** válasza:
88%

Egy ilyen miatt nem tudsz feljelentést tenni!

Egyszerűen csak megbotránkoztatni akart, nem kell ezt túlgondolni. Trollkodás nem bűncselekmény.

2022. jún. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg inkább hagyd abba ezt a szánalmas kémkedést, mielőtt hülyét csinálsz magadból.
2022. jún. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%
Aztán honnan tudod, hogy valós dolgokat ír akit sikeresen lenyomoztál? Engem is kémkedett valaki, amíg be volt kapcsolva a felhasználónevem. Rám írt és lerítt,hogy csak ki akarja deríteni ki vagyok, kvázi folyamatosan dobálta a kérdéseit, egyik se következett a másikból, magáról semmit sem írt, csak engem kérdezett kb ilyen stílusban "Mit dolgozol?" Köv levél "Lány vagy?" Köv levél "Hol laksz?" Köv levél "Van testvéred?", úgyhogy én szépen kamukat írtam vissza. :D
2022. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
82%

most ezen mit jelentesz fel?!


kattints a felkialtojelre es a moderatorok eltavolitjak, de a rendorok korbe rohognek, semmi torvenyserto nincs abban, hogy valaki perverz dolgot ir ki a netre

2022. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
79%

Ezért fel akarnád jelenteni, körberöhögnének.

Egyrészt valszeg viccel, én is írtam itt már cifrábbakat is :'D

Másrészt még ha komoly is, nem követett el semmit. Nem a vonzalom a bűncselekmény, hanem a tett.

Mondhatja egy pedó, hogy de megdugá ezt vagy azt, a jog szerint ez nem tilos, szimplán rohadt gáz.

2022. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Amire te gondolsz, az bejelentés, nem feljelentés. Feljelentésnél be kell menned a kapitányságra, jegyzőkönyvet vesznek fel az adataiddal. Viszont tehetsz feljelentést ismeretlen tettes ellen is, ha nem akarod megnevezni az illetőt, de egy nyomozás során azonosítható az illető.
2022. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Márpedig ha valaki ilyet ír azt illene lecsekkolnia a rendőrségnek. Nem csodálom, hogy ennyi erőszak tevő van még mindig szabadon.
2022. jún. 10. 12:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!