Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Viszik vagy behívót kap az...

Viszik vagy behívót kap az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Pl. valakinek, aki ellen rablás miatt folyik eljárás, de szabadlábon van, ha lesz a másodfok, akkor jogerős.


Az érdekelne engem, hogy ha a másodfok is letöltendőt mond ki, olyankor az illető behívót kap vagy viszik aznap a börtönbe?



2022. márc. 3. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Viszik a biri börikébe.
2022. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi Levike, nem fognak zaklatni privát számról. Kapsz behívót.
2022. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bagoly hozza, mint a Harry Potternek.
2022. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
#3 Nem mert gólya. Sőt az is lehet hogy csak úgy egyszerűen le fog esni a bejárati ajtó elé. Ki tudja, vagy-vagy.
2022. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Május 19-én lesz a nyilvános ülés a törvényszéken. De én nem leszek jelen.


Nyilván, ha azonnal foganatba akarnának fenni, akkor ha jelen vagyok, onnan visznek a bv-be, ha nem vagyok jelen, akkor pedig a lakásomról visznek a bv-be még aznap.


De gondolom nem vesznek foganatba utána. Ha behívót kapok, akkor azt gondolom megkapom 1 hínapon belűl és valami 2 hónap múlva kell rá bemenni, ilyet hallottam. Akkor kb. augusztusban kell bemenni. Viszont halasztással lehet húzni.


De normális választ kérek. Am. nem követtem el rablást.

2022. márc. 3. 21:29
 6/17 A kérdező kommentje:
Ti is járhattok még úgy ahogy én, nem kell lenézni🤔.
2022. márc. 3. 21:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Áhh Levike te ártatlan vagy. Te nem osontál be lopni egy öltözőbe, az öltöző ugrott a nyakadra sportcsarnokostul.
2022. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 Én nem fogok úgy járni mert én nem fogok rabolni meg lopkodni
2022. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6# szép is lenne!😂 Én az asztal másik végén ülök 👮‍♂️
2022. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha börtönbe kerülök, azt mondta a tesóm, hogy a büntetés végrehajrás idejére fogadunk fel ügyvédet nekem és a börtönben biztos lesz nem is egy olyan nem jó körúlmény, ami nem felel meg egy fogvatartottnak, tuti találok nem is egy ilyet és az ügyvédemmel pert indítunk az Emberi jogok bíróságánál és szépen egy halom pénzt akasztunk le a magyar államtól LEGÁLISAN.
2022. márc. 3. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!