Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Börtönnel zsarol és fenyeget...

Börtönnel zsarol és fenyeget egy ember és pénzt szeretne kizsarolni belőlem, ilyen van?

Figyelt kérdés

Zaklat és zaklatott. Mikor szólni mertem nekik, feljelentett becsületsértésért. Kihallgattak, ott elmondtam honnan ismerem, mikor találkoztunk (kérdezték). Nem jelentettem fel.


Erre megzsaroltak minket és fenyegetnek, hogy engem visznek börtönbe és 5 évig kuss van nekünk, mert ez "hamis vád" és lecsuknak. Én nem hazudtam, ők azok és ők fenyegetőznek hamisan és állítanak hazugságokat. Arról a szörnyűségekről nem beszélve, amit velem tett és azóta sem állt le.


2021. nov. 20. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ezek szerint van. Ebből a zavaros leírásból kibogozhatatlan, hogy mi is történt pontosan. Jelentsétek fel egymást mindenhol, aztán majd a bíróság eldönti, ki hány évet ül. Szevasz!
2021. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel zaklatott? Hogyan zaklatott?

Hogyan szóltál neki? Hogyan sértetted meg a becsületét?

Milyen szörnyűséget tedd veled?

2021. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bántott és mint kiderült már évek óta megfigyelt... Hagyjuk.


Mert a felesége is megtudta, látta, amikor szóltam... Nem Facebookra kiírtam vagy ilyesmi, négyszemközt. DE az nem becsületsértés, hogy a fél világnak mutogatja a vallomásomat, lejárat, szapul, hazudozik rólam a faluban, az nem becsületsértés á...


Kihallgatott és ezáltal én őt ott hamisan megvádoltam, tanúim, rengeteg írásbeli bizonyítékaim vannak. Ekkor megzsaroltak, hogy hamis vád és megyek a börtönbe, hacsak nem átíratunk számára egy-két ingatlant, meg majd közlo mennyi pénzt óhajt...

2021. nov. 20. 13:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig ezzel ússza meg a dolgait, hogy feljelentelek rágalmazásért, becsületsértésért... Nagyon durva dolgokat megtett, kb. halálra is üldözött, megalázott, kínzott... De nem szeretném ide kiírni, nehogy valaki felismerjen.
2021. nov. 20. 13:23
 5/7 A kérdező kommentje:

*kihallgattak


Mármint ő szerintük hamisan... Illetve pont ők hazudnak, vádaskodnak a hatóságoknak.

2021. nov. 20. 13:25
 6/7 árokpart ***** válasza:
100%
Becsületsértésért jelenleg Magyarországon legfeljebb pénzbüntetést ha kapsz egyáltalán. Ne ijedj meg tőle.
2021. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Jelentsd fel zsarolásért, azért tényleg börtön jár. Jelentsd fel zaklatásért és kérj távolságtartásit ellene.
2021. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!