Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr tudhatja, hogy egy...

Rendőr tudhatja, hogy egy ember Dr. vagy nem? Miért mondta, hogy az, ha nem az?

Figyelt kérdés

Kérdezte, honnan ismerem Dr. XY-t? Mondtam neki, hogy nem doktor, meg visszakérdeztem. "de az, csak nem használja". Ja, nekem is azt adta elő, de nem igaz. Honlapon az összes Phd. hallgató meg van, még a vének is, akik oklevele szereztek. Nem azért, nem használja, mert nem akarja, hanem mert nincs neki. Meg hivatalosan sem az a neve.


Aztán a rendőrnek behazudja, az meg hivatalosan Dr.-nak hívja? Szerintem roppant idióta, bár az ki is derült. Ennyi erővel én is az vagyok, csak nem használom, hívjon így xD Bár ezt feltétlen annak is be kellett hazudnia, azok meg elhitték...


2021. szept. 29. 19:23
 1/7 IV. KecskeShajt ***** válasza:
93%
Dr. Levike?
2021. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj ismerem innen azt a hülyét, letartóztatták végre?


Nem ő az.

2021. szept. 29. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha foglalkozáshoz kötődő doktori címe van, az nincs fenn a doktori.hu-n. (Bár azt hiszem, azokat kötelező használni). És nincs fenn az összes régen fokozatot szerzett sem (pl. apám sincs fenn). A régiek közül csak azok vannak fenn, akik oktatók valamelyik doktori iskolában.

Amúgy én sem írattam át a személyimben (sem máshol) legalább 5 évig. Nem éreztem, hogy számítana. Mert ha valaki ez alapján ítél meg, az régen rossz.

2021. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom, nem orvos vagy jogász... Pszichológus doktor szerinte.... 10 évesek más is fent van... Egyébként oktató is.


Az addig rendben van, hogy nem íratta át. DE akkor miért hívta annak. De szerintem kamuzik továbbra is. Meg ezzel haknizik, mint ha azzal több lenne, senki nem keresné.

2021. szept. 29. 19:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyetem honlapján sincs fent a dolgozat, pedig elvileg 1993 utániakat mind felrakták. Szerintem nem sikerült neki, aztán ezt terjeszti, hogy "nem használom". Emiatt akarna nagymenőzni... Bár az gáz, hogy rendőr bemondásra elhisz ilyet.... Bár semmin nem lepődök meg.
2021. szept. 29. 20:21
 6/7 IV. KecskeShajt ***** válasza:
Nem tudom, mi a gyakorlat a rendőröknél, de akkor legközelebb úgy mutatkozok be, mint Rektor Prof. Dr. :D
2021. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:D


Mindenesetre elég gáz, ha egy rendőr bemondásra elhisz ilyet, meg utána így is hívja xD Ennyire erővel mindenki az, nem véletlenül nincs a neve előtt!

2021. szept. 30. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!