Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy ember tudhatja ebben az...

Egy ember tudhatja ebben az életben, hogy milyen volt előző élete, vagy egyáltalán volt-e előző élete?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy például nekem valamiért van egy olyan érzésem, hogy nem ez az első életem, és mostanában ez az érzés nagyon intenzív, de nem tudom megmondani mitől alakult ki bennem. Sokszor úgy érzem, hogy vannak emberek akikhez közöm lehetett valamikor, vagy pl. van olyan hely ahol sosem jártam és mégis azt mondtam, hogy annyira jó volt itt, vagy de régen jártam erre. Sokszor meg tudom mondani mi fog történni, vagy ismerősek a még át nem élt szituációk is. Van rá mód, hogy megtudjam, volt-e előző életem, és ha igen, az milyen volt?

2020. okt. 29. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Rövid válasz: elvileg igen.

Hosszú válasz: bár elvi lehetőség van rá, a kivitelezés, hát, mondjuk így, nem olyan egyszerű.


Mi szükséged van ezen információkra?

2020. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Puszta kíváncsiság. Szeretek mindennek a végére járni, vagy legalábbis annyi információt szerezni egy-egy dologról, ami kielégíti a kíváncsiságom :D és ha már lehetőség van rá, még ha nem is egyszerű, azért szeretek kísérletezni a lehetetlennel is (ami párszor bejött már eddigi rövidke életem során).

Esetleg tudnál mondani forrásokat, ahol erről tanulhatnék? Könyv, videó, cikk, bármi. Nem tudom erre hogyan tudnék rákeresni, ezért próbálkoztam elsősorban itt. :)

2020. okt. 29. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:

13:08-as vagyok


Hol lehet erről tanulni? Jó kérdés. Minden olyan irodalom szóba jöhet első körben, amelyik a lélekvándorlást taglalja. Persze fogsz ellentmondásokat találni pl. a buddhista és a hindu felfogás közt, de ezek -eleinte, míg nincs saját tapasztalatod a lélek és a tudat minőségeiről- nem fontosak. Ha már lesznek saját tapasztalataid, akkor azok lesznek a meghatározóak.


Ha a gyakorlati rész érdekel, akkor léteznek utaztatók, pl. reikisek sok tanulnak ilesmit. Ha nagyon fiatal vagy, akkor inkább ne utazással kezdd, mert az utazás a nem elég értett személyiséget ki tudja billenteni az egyensúlyából.

2020. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor keresgélek a témában könyveket, és marad az internet elsődleges forrásnak :) Persze mindent megkérdőjelezve, feltétel nélkül semmit nem hiszünk el! ;)
2020. okt. 29. 14:27
 5/9 x_xNellix_x válasza:

[link]


Én meghallgattam többször is ezt a videót, nekem segített. De úgy, ahogy az előbbi válaszoló mondja, kibillenthet az egyensúlyól. :)

2020. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hűűűűűűha, elég érdekes volt. Lehet, csak a hihetetlen nagy képzelőerőmnek köszönhetem :D Írhatok Neked privátban? :)
2020. okt. 29. 17:41
 7/9 x_xNellix_x válasza:
Persze :D
2020. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát ha valakinek ez segít.....nekem nem kellett ilyesmi.

felesleges volt kíváncsiskodnom h milyen volt az előző életem, mert eléggé hasonlít a mostanira.

2020. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Michael Newton: Lelkünk titkai című könyvekből ( három van ) megtudhatod.
2020. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!