Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröknek kötelező az oltás?

A rendőröknek kötelező az oltás?

Figyelt kérdés
És az egészségügyiseknek?

2021. jún. 7. 22:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A covid elleni oltásra gondolok.
2021. jún. 7. 22:01
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Látszik, hogy még mindig sok a fehér folt a témában (szándékosan van így ködösítve).


Az ember már pályát sem mer módosítani, mert oltás...

2021. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Még mindig nem.
2021. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Rendorok es az egeszsegugyisek mar reges regen be vannak oltva - tobb honapja mar!. Nem volt kotelezo, de akik ezen a vonalon mozognak van annyi eszuk, hogy nem is volt szamukra kerdes. Ez van! :)))
2021. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Unokatesom rendőr. Nem kötelező és ő nem is oltatja be magát.
2021. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Senkinek sem lehet oltást kötelezővé tenni. Minden 18. életévét betöltött parasztnak joga van az önrendelkezéshez. Ha ilyet szeretnél, akkor költözz Észak Koreába, mert az Eu jelen jogrendje nem tesz ilyet lehetővé.
2021. jún. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor vittem egy készenlétist,(taxis vagyok) egész úton arról beszélt ha őt valaki oltatni akarja egyből fejbelövi.

És szerinte ez kamu az egész, a kapitányságon is röhögnek ezen az egész szaron.

Én is csak pislogtam.

2021. jún. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hetes, megnyugtató ilyeneket olvasni. Nekem is van rendőr ismerősöm, de még nem mertem belenyúlni a témába.
2021. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

7# vagyok

Amúgy nem tudtam először hogy rendőr csak az anyukája ült mellette és amikor vége lett az útnak és fizettek akkor mondta az anyukája hogy a fia készenléti rendőr én ezen egészen meg is lepődtem. Utána még jött nekem azzal a rendőr hogy a barátja hullaházba dolgozik és hogy előre meg van ez játszva mert mindenkire rá kell írnia azt hogy covid os, arra is aki nem is abban halt meg.

2021. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9 nem vagyok vírus tagadó, nem vagyok oltás ellenes

De 100%osan állíthatom, hogy jelentősen túl van fújva a halálozási számok, mivel mindenre is ráfogják a covidot, személyesen láttam, ha a két szemem csal akkor hazudok.

2021. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!