Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi lesz, hogy kiderült, valós...

Mi lesz, hogy kiderült, valós személyről van szó?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban feljelentettek zaklatásért, mert egy haragosom azt állítja, hogy Őt egy kamu Facebookról megfenyegették azzal, hogy valami fog történni a városban... ezt nem cenzúrázom, ez az üzenet...


Én ezt az üzenetet NEM küldtem el, nem én állok a kamu Facebook mögött...


Idő közben ezt a zaklatásos dolgot átminősítette az ügyész közveszéllyel való fenyegetésre, viszont a kamu Facebookról eddig azt hitte a rendőrség, hogy fiktív név, de kiderült, hogy egy volt kolegám nevén van az a profil...


Mi fog most történni?


2021. máj. 24. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha nincs kozod hozza, nincs mitol felned ...
2021. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Kirendelt védőt kérsz, nem mondasz semmit és hagyod hogy rájöjjenek, hogy nincs bizonyítékuk ellened és ejtsék az ügyet.
2021. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es, ez a része meg van, csak egy éve tologatja az ügyet a rendőrség meg az ügyész, egy írásos vallomásom révén fogta a fejét a nyomozó amikor rájött, hogy valós személyről van szó...
2021. máj. 24. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Ügyvédtől kéne megkérdezni, hogy van-e lehetőség meggyorsítani az ügyet. Nem érdemes az ilyen miatt agódni.

1. Az nem fenyegetés, hogy vmi fog történni a városban. Ez egy spam.

2. A fiók nem a tiéd.

3. Ha a tiéd is lenne az ügyészségnek azt is bizonyítania kell, hogy te írtad és nem vki más aki hozzáfér a fiókodhoz.

Én a helyedben várnék. Egyszer rá fognak jönni, hogy nincs bizonyítékuk és ejtik az ügyet. Ha bíróságra viszik elbukják, de ha ez történne én utánnajárnék milyen kártérítési lehetőségeim vannak.

2021. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es, ha bíróságon bukják be, akkor a keletkezett költségeket a feljelentőnek kell kifizetni...


Ilyen az ügyvéd díja meg az elmeszakértő kirendelése amit ugye azért az ügyész szükségesnek érzett...


Viszont ha vádemelés előtt áll meg az ügy, akkor nem tudom milyen lehetőségek vannak...

2021. máj. 24. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot egy ügyvéddel. Valószínűleg egy kisebb összegért rövid időn belül megmondja, hogy milyen lehetőségeid vannak.
2021. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!