Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Baráti alapon elmehetnék a...

Baráti alapon elmehetnék a nyomozókkal kirándulni?

Figyelt kérdés

Csináltam hülyeségeket, emiatt mostanában gyakran negyek be a városi kapitányságra, hol kihallgatásra, hol papírt viszek be, hol én kérek papírt és már a bűnügyi osztály nyomozó alosztály nyomozói ismernek. Nekik nem tettem rosszat, Ők csak a munkájukat végzik, normálosan beszélnek velem, valamelyik fiatal nyomozó mondta, hogy tegeződjünk, belementem, azóta is tegeződünk telefonba is. Tudják, hogy mennyire tudom a jogokat és értek az Ők által használt taktikához, már mondták, hogy műkedvelő vagyok, miért nem iratkoztam be valami jogi iskolára.


Láttam facebookon az egyik nyomozósrác fényképeit, van egy olyan album, hogy kirándulás és vannak fotók, hogy a többi nyomozóval otg van róluk egy csoportkép. Egyből felismertem a többi nyomozót is. Az alosztályvezető is ott volt. A hegyekbe voltak kiràndulni.


Mivel nincs barátom, meg lehet-e kérdezni majd, hogyha legközelebb mennek kirándulni, mehetek-e, elvisznek-e, bevesznek-e a csapatukba?


Oké, hogy nem szèp dolgot csináltam, nem nekik törtem borsot az orruk alá, Ők csak az ügyet folytatják le, de mint magánember, ha megkérdeznèm, hogy ismerjük egymást, elmehetek-e velük legközelebb kirándulni, bevesznek-e a csapatba nem vágnak ezért pofon, válaszolnának, de szeri tetek mit? Elmehetnék vagy elutasítanák?



2021. ápr. 24. 12:50
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy nevettek is már, mert a multhéten jöttem el kihallgatásról, a szembe való irodába nyitva volt az ajtó és bent űlt az egyik főnyomozó nő, beszèlgetett egy másik valakivel, ém meg beröhögtem.


Gondolom kicsit hülyének néztek.


Gondolom mondták utána egymásnak, hogy ez a szerencsétlen meg beröhögött rám.


De ezzel nrm csináltam rosszat.

2021. ápr. 24. 15:08
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Hű, mekkora kretén vagy. Kinek kéne ilyen, amikor a barátaival szórakozna?
2021. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Bírónővel összejöttél már?
2021. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ez a sportcsarnokos lopási eseted?
2021. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hasonszőrűekkel találhatsz megnyugvást. Csinálsz egy zárt körű csopit a facen. Elnevezed, rádbízom pl. Exenyveskezűek


A leeírás, csoport céljának ismertetése fontos. Haszáld a "megbántam","hibáztam"...csúpa bűntudatos szavak.


Pl. Szeretettel várlak a csopiba, ha loptál, amit megbántál...mióta vagy tiszta?


Fasza kis közzösséget építhetsz ki, ahol segítitek egymást...írod vágod a jogot,zsargont.


Sziasztok két hónaja nem loptam, de most itt van egy táska, adjatok erőt. Nagy a kísértés!


Erős vagy tesa, kíbirod te.


És, ha akad valaki, akár rendezhettek egy kirándulást közösen.


Szívből kívánom, hogy sikerüljön a csapatépítés.


Egyébként nem mehetsz s nyomozókkal kirábdulni. Olvasd el a feddhetetlenségükre vonatkozó jogszabályokat.

És van egy közmondás is: madarat tolláról, embert barátjáról.

2021. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!