Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Baráti alapon elmehetnék a...

Baráti alapon elmehetnék a nyomozókkal kirándulni?

Figyelt kérdés

Csináltam hülyeségeket, emiatt mostanában gyakran negyek be a városi kapitányságra, hol kihallgatásra, hol papírt viszek be, hol én kérek papírt és már a bűnügyi osztály nyomozó alosztály nyomozói ismernek. Nekik nem tettem rosszat, Ők csak a munkájukat végzik, normálosan beszélnek velem, valamelyik fiatal nyomozó mondta, hogy tegeződjünk, belementem, azóta is tegeződünk telefonba is. Tudják, hogy mennyire tudom a jogokat és értek az Ők által használt taktikához, már mondták, hogy műkedvelő vagyok, miért nem iratkoztam be valami jogi iskolára.


Láttam facebookon az egyik nyomozósrác fényképeit, van egy olyan album, hogy kirándulás és vannak fotók, hogy a többi nyomozóval otg van róluk egy csoportkép. Egyből felismertem a többi nyomozót is. Az alosztályvezető is ott volt. A hegyekbe voltak kiràndulni.


Mivel nincs barátom, meg lehet-e kérdezni majd, hogyha legközelebb mennek kirándulni, mehetek-e, elvisznek-e, bevesznek-e a csapatukba?


Oké, hogy nem szèp dolgot csináltam, nem nekik törtem borsot az orruk alá, Ők csak az ügyet folytatják le, de mint magánember, ha megkérdeznèm, hogy ismerjük egymást, elmehetek-e velük legközelebb kirándulni, bevesznek-e a csapatba nem vágnak ezért pofon, válaszolnának, de szeri tetek mit? Elmehetnék vagy elutasítanák?



2021. ápr. 24. 12:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%

Ez nem Levike, hanem az az imposztor aki egyszer már megpróbált hülyét csinálni Levikből.

Nem tudom miért, lehet erre áll fel neki. Akkor közöltem, hogy a stílusa hamar lebuktatja. Meg is jegyeztem, hogy a fordított ékezetek a legárulkodóbbak.

Most valamennyire próbált is odafigyelni, de így is becsúszott egy.

2021. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
NEM vagy a barátjuk, ne próbálkozz.
2021. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
29%
Azért abból is látni mennyire veteg levike, hogy más kérdésekben szidja a rendőröket, itt meg menne velük, bár igaz a pénznek nincsen szaga.... jó az bárkitől is.
2021. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

9


Ez kicsit azért túlzás.

Ha nekem hasonló az érdeklődésem, mint az adott baráti társaságnak, és szeretnék hozzájuk csatlakozni, akkor rögtön úgy kezdek, hogy én vagyok a fekete bárány?

2021. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Emlékszem 2012-ben szakadt az eső, a műfüves pályán fociztak és volt egy helyiség, ahová szünetbe behozták a cuccukat, mert hogy az ne ázzon el. Ők a szakadó esőben tovább fociztak, és a cuccot mikor behozták mondták, hogy "Dehát hagyjuk itt felügyelet nélkűl?" Én meg mondtam, hogy itt vagyok én, nyugi figyelek én rá. Fiatal 20 éves srácok voltak, mondták, hogy ó köszi.


Gondoltam magamban, hogy "A legjobb emberre bíztátok rá." Visszamentek focizni és elloptam egy övtáskát meg egy pénztárcát de a kettő nem hsladta meg az 50 ezres szabálysértési ügyet, de mivel iratokkal vittem el és a bankkártyáról kb.10 automatából próbáltam felvenni pénzt, ott buktam le a fotón.


Emiatt ítéltek el 2014 ben 6 hó fogházra 1 évre felfüggesztve.


Azóta sőt a Poffice -os ügy óta nem vagyok ilyen enyveskezű.

Megjavultam.


Én nem hinném, hogy a nyomozók azt hinnék, hogy nem visszük ezt a fiut mert meglop minket is.

2021. ápr. 24. 14:15
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem visznek el, mert nem vagy a barátjuk, csak egy idegesítő senki, aki a munkájuk része. Egy baráti kör azért baráti, mert nem vesznek be mindenkit.
2021. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
És 16, és 9, aki barátok nélkül van, az dögöljön meg?
2021. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

#17

Nem írtam ilyet, viszont ne kéretlenkedjen más baráti társaságoknál.

2021. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Kérni lehet, max azt mondják, hogy nem.
2021. ápr. 24. 14:50
 20/25 anonim ***** válasza:
33%
Kérdezd meg, legalább nevetnek egy jót. Ha szívesen látnának, akkor meghívnának, de nem így történt.
2021. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!