Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Baráti alapon elmehetnék a...

Baráti alapon elmehetnék a nyomozókkal kirándulni?

Figyelt kérdés

Csináltam hülyeségeket, emiatt mostanában gyakran negyek be a városi kapitányságra, hol kihallgatásra, hol papírt viszek be, hol én kérek papírt és már a bűnügyi osztály nyomozó alosztály nyomozói ismernek. Nekik nem tettem rosszat, Ők csak a munkájukat végzik, normálosan beszélnek velem, valamelyik fiatal nyomozó mondta, hogy tegeződjünk, belementem, azóta is tegeződünk telefonba is. Tudják, hogy mennyire tudom a jogokat és értek az Ők által használt taktikához, már mondták, hogy műkedvelő vagyok, miért nem iratkoztam be valami jogi iskolára.


Láttam facebookon az egyik nyomozósrác fényképeit, van egy olyan album, hogy kirándulás és vannak fotók, hogy a többi nyomozóval otg van róluk egy csoportkép. Egyből felismertem a többi nyomozót is. Az alosztályvezető is ott volt. A hegyekbe voltak kiràndulni.


Mivel nincs barátom, meg lehet-e kérdezni majd, hogyha legközelebb mennek kirándulni, mehetek-e, elvisznek-e, bevesznek-e a csapatukba?


Oké, hogy nem szèp dolgot csináltam, nem nekik törtem borsot az orruk alá, Ők csak az ügyet folytatják le, de mint magánember, ha megkérdeznèm, hogy ismerjük egymást, elmehetek-e velük legközelebb kirándulni, bevesznek-e a csapatba nem vágnak ezért pofon, válaszolnának, de szeri tetek mit? Elmehetnék vagy elutasítanák?



2021. ápr. 24. 12:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Levike, mit tettél megint?
2021. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Gyula-Levi, meg se kérdezd!
2021. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Sírás lesz a "barátság" vége, amikor visszautasítanak.
2021. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled akarnak kirándulgatni a szabadidejükben, elég, ha a munkaidejük jó részében a te simlisségeidet nyomozzák!
2021. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Levikenek komoly rendorseg fetise van. Szerintem erre all fel neki.
2021. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Persze Levi örülnek majd neked.Addig se csinálsz hülyeségeket amíg velük vagy.Remélhetőleg.🤡
2021. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Lassan ugyis bekell vonulnod bv. intézetbe. Ott lesznek új barátaid.
2021. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%
Egy baráti társaságnak pont az a lényege, hogy nem vesznek be akárkit, így téged se. Nekik csak visszatérő munka vagy, nem fognak a szabadidejükben téged szórakoztatni, mert nincsenek saját barátaid.
2021. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem akarnák, hogy meglopd őket is kirándulás közben 😃
2021. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!