Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Már lehet nem figyelnek a...

Már lehet nem figyelnek a nyomozók?

Figyelt kérdés

2021 március 5-én gyanúsítottak meg többrendbeli lopási ügyben és közölte a nyomozó, hogy "van egy módszerem".


Ott van még a sátor, ami most fejeződött be, meg Békéscsabán a rablási ügy. Sajnos.


Március 9-én kocsival 3 nyomozó megjjelent mellettem egy padnál éd kiszálltak, az is kiszállt vigyorogva, akinél van az ügyem és készítettek rólam egy fotót, majd beszélgettünk egy picit és mentek.


Mikor voltam bent a rendőrségen, akkor monda is a nyomozó, hogy figyelve vagyok.


Azóta azonban nem jött oda nyomozó, ahol vagyok, csak egyszer.


Lehet már nem figyelnek, csak az a egyszer odajöttek és nem figyelnek, csak az a céljuk, hogy higyjem azt, hogy figyelnek, közbe nem?



2021. márc. 26. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél egy tükröt a baseball sapkád tetejére, az elvakítja a műholdat, mert lehet azt állították rád!

Ezek ilyenek!

2021. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor azt írtad, hogy ismered a módszereiket.


Mondtam is neked akkor, hogy nem ismered, ennyire nem könnyű őket átverni.


Azzal, hogy "megismered" a módszereiket, azt szándékosan hitetik el veled, hogy úgy érezd, nyeregben van velük szemben.


Pontosan ez történik most is. Megnyugszol, hogy leszállnak rólad. Először még bizonytalan vagy, és a Gyakorikerdesek.hu-ra beépített nyomozók felé is felteszed a kérdést: "már lehet, nem figyelnek?"

Ez az első lépés. Már kezdesz valamiről megbizonyosodni, de még mindig bizonytalan vagy.

Légy türelmes, hiszen a nyomozók is azok. Eltelik 1-2 hét, és mindjobban halványul a gyanú azzal kapcsolatosan, hogy figyelnek-e téged.

És akkor jön a csattanó: igen, még mindig figyelnek!

Egy pillanatra sem enyhítettek a Te megfigyeléseden, ugyanúgy tudják hol-mikor-merre jársz és mit csinálsz! Én a lakást is átnézném, minden rejtett zugba, vagy repedésbe, illetve konnektoraljzatba nano-mikrofonok után kutatva.

Egy tipp: ha kontraanyát raksz egy fázisceruzára, az nagy eséllyel megmutatja, hol vannak ezek a telepített megfigyelőeszközök.


Az én figyelmem még nem lankadna. De ez csak jótanács, nem kell megfogadni.

2021. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg Levi nincs véletlenül nyomkövető a lábadon.
2021. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Levike,lehet orosz lehallgató készülék van a házadan,gyorsan cserélj szekrényt!!!
2021. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában van egy csomó betanított mokusuk, azok követik a fákon ugrálva a célszemélyeket.

Delfinekkel is próbálkoztak, csak mindig leestek a fákról.

Figyeld a mókusokat!

A 🐿️ okat!

2021. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel nevetünk levikén.

De én ugyan így nevettem a Varga Lacin is full ugyan ilyen volt az is aztán egyszer csak megvagdosta a rendőröket.


Reméljük Levi barátunk nem kap elő egy kést azt szúrkal meg akit csak lát.

2021. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

levike már mondta hogy van szerelme,egy villamosvezető csaj.


Ha okos akkor nem megy dutyiba hanem becsajozik.

2021. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
90%

Vegyél feleségül egy rendőrnőt&férfi is lehet. Antennád pozicionálása után minden információhoz hozzájutsz és akár meg is figyelhetsz közülük bárkit.

A szoftver csak merev antenna kapcsolattal működik!

2021. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!