Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem túlzás ez a rendőrség...

Nem túlzás ez a rendőrség részéről, hogy nem csak mondják, hanem tényleg figyelnek?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy csak normális válaszokat kérnék, nem szívódós, kötekedőseket.


Nos rossz fiú voltam, nem szép dolgokat csináltam, múlthét péntek este előállítottak és meggyynúsítottak többrendbeli szabálysértési értékhatárt meg nem haladó üzletszerű lopás vétség miatt. Van egy másik lopási ügyem ugyanúgy a városi kapitányságon, meg Békéscsabán egy rablási ügy. Mondta a nyomozó, hogy figyelve vagyok. Tegnap volt kutatás is, de nem néztek át semmit csak kötelező kijönni a lakásomra meg elmrnni, igazolni, hogy itt jártak.


Ma a Debreceni Nagyerdei parkban állok és éppen indultam volna tovább, behajt a fűre egy fehér kocsi és kiszáll három ember. Egyből megismertem mindet, a városi kapitányságról nyomozók voltak, az egyik az akinél most indult pénteken a poffice-os ügy. Kérdezték, mi járatban, feleltem épp megyek a tó felé. Lefényképeztek, hogy találoztak velem és közölték, hogy most mennek egy gyengénlátó intézetbe, mert múlthéten 4-én onnan elloptak százezer forintot és mondták, hogy szeretnék, ha nem én lennék az aki majd ott a kamerán látszik, hogy ott járt. Mondtam, hogy tutira nem én voltam, menjünk el együtt oda és tisztázzuk, de hóckodtak az ajánlattól. Kérdezték, hogy megint nálam van a pénzem, feleltem igen, azt hordom, nem tartom otthon. Mondták, hogy a gázspray is nálam van, mondtam igen. Ugye azt is mindig hordom. Legális. Mondtam megmutatok mindent, de azt mondták nrm kell. Felvilágosítottam őket, hogy nem lepődtem meg, hogy most találkoztunk, mert nyilván telefonom alapján tudják, merre vsgyok, mert két és féléve ügyészi és bírói engedélyel leplezett eszközként figyelnek. Erre az volt a válasz, hogy ne adjam ki az információimat. Majd elköszöntek és mentek.


Megmondom őszintén, hogy elhiszem, hogy lehet figyelnek, de be is bizonyodott, hogy igen, mert amikor odaértem a parkba, akkor 10 perc múlva odajöttek, szabályosan ráhajtottak a fűre. Vannak véletlenek, de ez nem véletlen, tényleg figyelnek.


Nem túlzás, hogy egy ilyen piti dolgokért, smimet csináltam, telefon alapján valahogy figyelnek és, akár utánam is jönnek, hadd tudjam meg, hogy figyelve vagyok?


Igaz a dolog. Sajnos.



2021. márc. 9. 19:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
A rablás nem piti dolog. Én örülök, hogy ezek szerint nem csak traffipaxozással töltik az idejüket.
2021. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne bűnözzél és akkor nem figyelnek. Na?
2021. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Végre valami hasznosat is csinálnak.
2021. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég
2021. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
87%
engem, sose figyeltek
2021. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Debrecenbe nincs rablási ügyem.


Nem tudom, hogy miért figyelnek, mi a cél.

2021. márc. 9. 20:17
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

6

hogy betartsd a tízparancsolatot

2021. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Értem, de ha máskor is figyelnek, csalódnak mindig, mert nem fognak olyat várni, hogy bűncselekményt követek el. Feleslegesen autókáznak és, ha látják, hogy a város túlvégén vagyok, utánamjönnek.
2021. márc. 9. 20:21
 9/39 A kérdező kommentje:
*olyat látni
2021. márc. 9. 20:22
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Levike újra akcióban...😂😂😂
2021. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!