Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehetek feljelentést ha nem...

Tehetek feljelentést ha nem tudom a pontos dátumot?

Figyelt kérdés
Tehetek feljelentést valamiért, ami több mint 1 éve történt, és így nem tudom a pontos dátumot, csak a hónapot?

2021. márc. 17. 20:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát mi ketten is felismerjük, 90%.
2021. márc. 18. 12:58
 12/21 Fsms ***** válasza:

Kérdező nem akarlak megbántani ez kevés lesz. Ő azt fogja mondani nem emlékszik, nem volt ott, rosszul láttad etc. Majd bizonyítottság hiányában ejtik az ügyet.

A bíróság úgy fogalmaz, hogy mindenkinek alkotmányos joga, hogy hülye legyen.

Mielőtt belevágtok, beszéljetek egy ügyvéddel. Több gondot okozhatsz magadnak, mint valaha is nyerhetsz.

Sajnálom.

2021. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Hát lehet, bosszantana, mert lényegében tanúja vagyok őneki. És egy másik lánnyal is volt ilyen, tőlünk fügetlenül korábban történt, ö is felismeri képen, lefotoztuk (nem akkor, hanem most mikor láttuk újra)
2021. márc. 18. 18:59
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Be se próbálkozzatok.. Legyetek már ésszerűek.. A rendőrség akkora létszám hiánnyal küzd, hogy rablás, lopás, súlyos testi sértés ügyben is csak hónapokkal később kezdenek bármit is mivel nincs ember aki dolgozzon rajta.


Szerinted, bemész, hogy a te barátnőd fenekébe 1 évvel ezelőtt valaki belecsipett és te most ezért feljelentést akarsz tenni mit reagálnak?


Ez egy undorító alpári tett, de szerintem semmilyen törvény sértésbe nem fogják tudni ezt belehúzni.

Valamint ennyi idő elteltével 100% hogy egy kamera felvétel sincs.


Na most szerinted ha ti ketten hárman ezt állítjátok, hogy ez így van az elég lesz bármilyen más bizonyíték nélkül?

Hány évesek vagytok 16?

Elhiszem, hogy idegesítő és mocskos dolog amit tett..De legyen tököd menj oda hozzá, hogy tudom hogy te voltál és kib*szottul hagyd békén a nőm azt kész.. Ezzel bemész a rendőrségre magad teszed szánalmassa.. És nem megbántani akarlak csak gondolkozz már kicsit életszerűen.

2021. márc. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem nőm hanem barátnőm. Én azt gondolnám szemtanú vagyok az bizoynitó erejű. Hát szexualis eröszak lehet ez. De lehet hogy késő tényleg mert akkor nem is csinaltam fotot csak most mikor láttuk az utcán.
2021. márc. 20. 13:55
 16/21 A kérdező kommentje:
14 és 15, igen.
2021. márc. 20. 13:58
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerinted ha én egy haverommal azt mondjuk, hogy te kiraboltál engem, az bizonyító erejű lesz?
2021. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Elmondtam aznap mikor történt otthon és a másik lány is akivel tőlünk független történt szóval tudják nem most találjuk ki ha megkérdik a szüleinket. Az ő azonosságát meg mi tanusítjuk. De elhiszem hogy igy is nehéz lenne, lehet hagyni fogjuk de legközelebb ha lenne biztos nem.
2021. márc. 22. 21:38
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez nem szexuális zaklatás,nem is erőszak. Max egy fajtalankodás hozható ki belőle, ne várd,hogy a rendőrség nagy erőkkel majd kivonul,aztán elviszik az embert, sőt még lehet hogy ki is nevetnek. Jegyzőkönyvet felveszik,aztán esetleg meghallgatják,ő tagad és bizonyítékok hiányában meg megszüntetik az eljárást. Első kérdés: Miért egy évvel az eset után tett feljelentést? A tanuk miért csak 90%ban ismerik fel a gyanúsítottat. Milyen a kapcsolat őn és a tanuk között? Milyen kapcsolatban áll a gyanúsítotakkal? Válaszoljátok meg a kérdéseket és rájöttök,hogy ezzel nem is kellene foglalkozni.
2021. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát akkor 100% nem 90. Azért csak most mert nem láttuk azóta csak most, és most megvan a neve is. Igaz hogy tényleg nincs más bizonyíték a szavunkon kívül.
2021. márc. 23. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!