Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Abból lehet bajom, hogy egy...

Abból lehet bajom, hogy egy nyilvános fotó megosztó oldalról letöltött képeket feladom levélben postán?

Figyelt kérdés
Akt képek. Nem kérek lehordást, csak gondoltam, örülne a nagymama, ha megtudná, mivel foglalkozik az összespórolt pénzén "egyetemre" járó unokája.
2020. aug. 31. 19:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

#10-esnél a pont. És ez neked miért lenne jó azon túl, hogy kiélheted aljas kis gonoszságodat?! Tudom, nem kérsz véleményt, véleményed csak neked lehet másról és osztod még akkor is, ha senki nem kér belőle.


Lehet az a véleményed, hogy szegény nénike, unoka hogy visszaél a jóindulatával, és kicsalja belőle mindenét.


Pedig ilyenkor arról is szó van, hogy a nénike így fejezi ki a szeretetét, ez az adás neki örömet okoz. És amit a lány tesz az csak kegyes hazugság. Nem mellesleg szerintem egy rohadt kemény munka, amit én nem tudnék bevállalni, de akkor is becsületes munka, nem lop, nem csal...


Nagymamának mi az érdeke? Szeressen és szeretve legyen, boldog legyen, nyugalma legyen.

Nem az az érdeke, hogy idegeskedjen, szégyenkezzen... tehát szerintem ha valóban jót akarsz, hagyd meg a boldog tudatlanságban. Ahhoz meg semmi közöd, hogy kinek ad a pénzéből.


Vagy a testvére vagy, és azért háborogsz, mert így kevesebbet kapsz? Komolyan megér neked ennyit? Azt hiszed, hogy majd ettől jobban fog szeretni? Elárulom, még ha névtelenül adod fel, és nem jön rá, akkor se.

Ha erről van szó, akkor van egyébként szó aljas indokról.


Egyébként nem kell, hogy szívrohamot kapjon, simán elég egy erős depresszió, pánikbetegség, üldözési mánia, ami ebben a korban már eléggé erősíti a demenciát is.


De te ezzel tényleg ne foglalkozz, a lényeg, hogy tudod, hogy tudsz ártani, és ki akarod élni a kis mocskos vágyadat.

2020. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!