Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Rend Őrei mikor fogják...

A Rend Őrei mikor fogják elkezdeni az Ezoterikus bűncselekményeket is vizsgálni? nem csak a normál fizikális bűncselekményeket is?

Figyelt kérdés

Itt van, a linkben egy ember, aki nyilatkozik olyan dolgokról ami az elmúlt évtizedekben is jelentősen működött csendben az ezoterikus körökben, itt Magyarországon is.Valóban működik, valóban teszik ezeket a dolgokat.

Nem egy gyilkosság is sejthető belőle. Mikor fognak felállítani egy csoportot, hogy ezekre is oda legyen figyelve? Mikor fognak felébredni a Rend Őrei, akiknek az a feladatuk, hogy a bűncselekmények ne maradjanak büntetlenül?


https://www.youtube.com/watch?v=x71WkZNJzeA



2020. aug. 18. 05:46
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Ha olyan biztos vagy a dolgodban, de nincsenek bizonyítékaid, fogadj magánnyomozót, hogy szerezzen. Nos?
2020. aug. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

23 Figyelj csak, ezt az előadást, amit most itt nyújtasz, nyugodtan megtarthatod magadnak, mert semmi másra nem mész itt, hogy a szavahihetőségemet aláásd. Erre megy ki a játékod.


A probléma veled ott van, hogy senki nem kérte, hogy nekem higyj, egyetlen szóval nem mondtam, nem kértem.


Ellenben elég érdekes a tevékenységed:D Ezt hívják számomra: öngólnak.


Hiszen veled ellentétben én ha hallok valamit, sosem vétózom, ha érdekel a téma utána megyek, de egy ismeretlen emberről-ha nem mentem utána a témának, és nem magam bizonyítottam be az ellenkezőjét, sosem akrom hiteltelennek, és betegnek beállítani.


Kettőnk között "csak" ennyi a különbség.

2020. aug. 18. 08:02
 23/37 A kérdező kommentje:
akarom
2020. aug. 18. 08:03
 24/37 A kérdező kommentje:

24 Majd ha ez a csoport a Rendőrségen megalakul.. Nem kell már hozzá nekem magánnyomozó, mert amit akartam azt kiderítettem.


A tények viszont makacs dolgok.

2020. aug. 18. 08:05
 25/37 anonim ***** válasza:

Mit akarok aláásni, a szavahihetőségedet??? Fel kell világosítsalak: neked nincs olyanod.


Megnéztél pár videót a neten, és mivel a kritikai gondolkodás nem jellemez téged, nem tudod a valóságot megkülönböztetni a fikciótól. Attól viszont, hogy a szubjektív valóságodat leellenőrizd (egyéb, kiegészítő infót szerezz annak érdekében, hogy kiderüljön az igazság) elzárkózol. Nehéz lehet neked betegségtudat nélkül. Van bármilyen orvostól papírod, hogy normális vagy?

2020. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

28 Befejezted az előadásodat?


Vedd észre:


az írásoddal pontosan az én beszédemet igazolod. Te saját magad:D

2020. aug. 18. 08:14
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bolond vagy. Ha ez nem ment át, akkor menthetetlen bolond.
2020. aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Én részben egyet értek veled kérdező. Nem szép dolog a csalás. De aki hisz ilyen sz@rságokban az mégis mit vár?
2020. aug. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
30 Az vagyok számodra akinek látni akarsz:D
2020. aug. 18. 08:26
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Az Egészség kategória Mentális egészség alketegóriájába belinkeltem a kérdésedet, hátha valamelyik válaszoló hozzásegít téged ahhoz, hogy megfelelő kezelést kapj. Reméljük, a tüneteid útba igazítják őket, hogy neked dokit találjunk.


Gyógyulást!

2020. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!