Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Rend Őrei mikor fogják...

A Rend Őrei mikor fogják elkezdeni az Ezoterikus bűncselekményeket is vizsgálni? nem csak a normál fizikális bűncselekményeket is?

Figyelt kérdés

Itt van, a linkben egy ember, aki nyilatkozik olyan dolgokról ami az elmúlt évtizedekben is jelentősen működött csendben az ezoterikus körökben, itt Magyarországon is.Valóban működik, valóban teszik ezeket a dolgokat.

Nem egy gyilkosság is sejthető belőle. Mikor fognak felállítani egy csoportot, hogy ezekre is oda legyen figyelve? Mikor fognak felébredni a Rend Őrei, akiknek az a feladatuk, hogy a bűncselekmények ne maradjanak büntetlenül?


https://www.youtube.com/watch?v=x71WkZNJzeA



2020. aug. 18. 05:46
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Vajon hány gyilkosság lett megúszva, és balesetnek elkönyvelve?
2020. aug. 18. 05:47
 2/37 A kérdező kommentje:
Ami a legfontosabb: miért egy civil polgárnak kell erre felhívni a figyelmet, ha állítólag figyelnek és éberen őrzik a polgári lakosságot?
2020. aug. 18. 05:49
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Tettél már a fenti ügyekben feljelentést? Miért nem?
2020. aug. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

4 Értem volna vele bármit?, addig amíg azt sem tudják, hogy a dolgok mi fán teremnek?-lásd a linkben szereplő utolsó 10 percet.

Az kevés a Rend Őreinek; ha az ember tudja az origót-a kiindulási pontot, ha ateista pl.


Csak hát az események viszont mutatkoznak.


Lásd egy baleset-ami "megmagyarázhatatlan" és mégis megtörténik.

2020. aug. 18. 07:04
 5/37 A kérdező kommentje:
*Lásd egy baleset-ami "megmagyarázhatatlan" és mégis megtörténik.És túléli az illető.Igaz az emberek nem hisznek a szemüknek.
2020. aug. 18. 07:07
 6/37 A kérdező kommentje:
5+ Csipőből vétózni azt minden ostoba tudja, de utána járni, kideríteni, és letenni a valóságot-azt kevesen. Igaz kell hozzá indítás-ez tény.
2020. aug. 18. 07:08
 7/37 A kérdező kommentje:

3- Ide téged senki nem hívott, és az egyedüli aki itt felesleges az te. Megmondtam, hogy kinyitom a számat, és nem hallgatok.


Én szóltam.


Az, hogy neked ez nem tetszik, az engem abszolút nem érdekel.

2020. aug. 18. 07:10
 8/37 anonim ***** válasza:
51%

06:24-es vagyok


Bűntényt gyanítasz valahol, de nem teszel feljelentést. Így bűnrészes leszel, nem gondolod?

2020. aug. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

10 Majd ha felállítják a Rend Őrei az ilyen részleget, és nem egy UFO-nak nézi azt az embert aki kinyitja a száját olyanról ami viszonylag "fű alatt zajlik", akkor szerintem, ahogy most sem, ezek után sem maradok csendben.


De addig minek beszélni? Hogy a lényeg le legyen söpörve?


A probléma ott van, hogy nem csak egy ilyen család létezik. És vannak olyanok is, akik nem "szerencsések" és már nem tudnak magukért kiállni.


"Bűntényt gyanítasz valahol" Nem gyanítom, hanem tudom.


Nagy különbség.

2020. aug. 18. 07:46
 10/37 anonim ***** válasza:
10: Bronx-i eset, a New-York-i rendőrökre tartozik.
2020. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!