Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr, hogy viseli ha...

Egy rendőr, hogy viseli ha nem az lesz amire számít, mert te kijátszottad egy szituációban?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 00:03
 1/9 Molyember ***** válasza:
100%

A kérdésedben a "hogy" elé nem kell vessző, de a "ha" elé kéne, egyébként meg a kérdésed közel értelmetlen, ezért megválaszolhatatlan.

Milyen szituációban? Hogy lehet kijátszani pl. egy igazoltatást? Nem adom oda a személyimet, inkább bemutatok vele egy kártyatrükköt? Nyilván tele lesz a töke a hülyeségemmel.

Vagy esetleg kihallgatásra gondolsz? Ott nem hülyék dolgoznak, előbb-utóbb úgyis megfognak, ha hazudozol.

Honnan jött ez a kérdés, pontosan mit szeretnél megtudni?

2020. máj. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van baj.
2020. máj. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így: [link]
2020. máj. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Embere válogatja, de legtöbben rosszul. Jó 10 éven keresztül tudták a rendőrök mit csinálok. Próbáltak bizonyítékot szerezni, tetten érni, de soha nem sikerült. Volt aki azzal fenyegetett lelő:) Az meg mindennapos volt, hogy úgy is elkapunk. Végül is mai napig patyolat tiszta az erkölcsim. Egy megbecsült állampolgár vagyok.
2020. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Próbáltak bizonyítékot szerezni, tetten érni, de soha nem sikerült."


És mit csináltál? Limonádét árultál a ház előtt?

2020. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szoval a kerdesem valoban kicsit haragosan tettem fel mert par alkalommal igazoltataskor eleg nagyarcu rendoroket sikerult kikapnom, de en mindig megoriztem a hidegverem es ugy eteztem ezzel hogy nem hodoltam be ugymond mindig mint ha felhuztam volna oket. Hozzateszem huszoneves rendorok voltak legtobbszor.

Olyan bizonyitas manias ratarti nagykepu hozzaalassal mint ha verhetetlen lenne.

(Oda alljon legyen szives. Adatai mondja be) Hasonlok!

Pedig odaadtam a szemeimet.

Szoval nagyon duhit az ilyesmi.

Fiatal rendorok nagykepuek!

2020. máj. 18. 19:46
 7/9 Juliusz48 ***** válasza:
100%
Talán a határozottságot érezte nagyképűségnek, hisz a rendőrnek ez egy munka, és lényegtelen a konkrét személy, csak az adott cselekmény következményeit szeretné előírt mederben tartani. Aki ezt nagyképűségnek érzi annak valamilyen fóbiája lehet.
2020. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha Te vagy az a biciklis, akit a rendőrök megbilincseltek, akkor nem veled vagyok. A rendőrök a nő, (nem írok hölgyet, mert egy hisztis némber), iratait szerették volna elkérni, a nő meg nagy arcoskodott. Nem sikerült.
2020. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. A rendőr a munkáját végzi, protokoll szerint. Nagyon határozott fellépéssel. 2 vel előttem mi volt udvariatlan? A legyen szíves? A konkrét esetben az idegen járókelő által felvett videóban sem volt semmi durva. Akkor csinálhatnak valakivel ilyet ha ellenszegű. Egy az idióta kerékpáros csaj törvényt szegett, most meg hisztizik. Ha átmegyünk a piroson vállaljuk a következményeket és nem rugdossuk a rendőrt. Megjegyzem erèlyes a rendőr de nem durva. Annyira amennyire a hisztigèp csaj. Nem vagyok rendvèdelmis, ès többször büntettek már meg, sosem jogtalanul, igaz mindig mèrges voltam, de nem a konkrét emberre hanem a szituációra. Miért is lenne bunkó? Külön kèpzik hogy kell eljárni. Csak akkor ha flegma nagykèpű szabályt be nem tart, okoskodóval találkozik. Ellenben nèzz majd meg egy aluliskolázatlan kèpzetlen önkormènyzati rendèszt vagy közterület felügyelő intézkedését, ég és föld a különbség. Tisztelet a kivételnek
2020. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!