Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért intett a lámpánál a rendőr?

Miért intett a lámpánál a rendőr?

Figyelt kérdés

Piros volt, megállt mellettem egy rendőrautó. Oldalra néztem, ő is pont átnézett és integetett és felhúzta a szemöldökét. Mondom ez most mit jelent, álljak félre vagy mi? De aztán ahogy zöld lett, el is hajtott, de nem tudtam hova tenni ezt az integetést. Ez mit jelent a rendőröknél, ha nem azt hogy álljak félre, igazoltatni akarnak?

L/24


2020. máj. 10. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Mondjuk valami apró szabálytalanságot követtél el, de nem volt kedve elkapni a frakkodat érte. Én egyszer hasonló helyzetben voltam, és utólag jöttem rá, hogy azt próbálhatta jelezni, hogy az egyik lámpám kiégett.
2020. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő fiú, te meg lány vagy, vajon mit is akarhatott...
2020. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó, de ő ebben a felállásban nem mint férfi volt ott, hanem mint rendőr, aki a munkáját végzi. elvileg nem csajozni kéne közben... megnéztem a lámpát, indexet is, de semmi nem világított, úgyhogy nem sikerült megfejtenem mit akart.
2020. máj. 10. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:

" Ez mit jelent a rendőröknél, ha nem azt hogy álljak félre, igazoltatni akarnak?"


Nem. Nyilván ha ez lett volna akkor utánad mennek kék villogóval.

2020. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért intett, mert hogy felszálltak az utasok és intett a mozdonyvezetőnek, hogy indulhat a vonat, a jegyvizsgáló/menesztő szerepét játszotta🙂.
2020. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!