Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyomozó szeretnék lenni. Csak...

Nyomozó szeretnék lenni. Csak úgy lehetek ha előtte rendőr voltam?

Figyelt kérdés

Vagy elég ha megvan az érettségi (azon felül persze van más végzettségem is) és jelentkezek a közszolgálati egyetemre.

Vagy előtte rendőr tiszt helyettesit kell elvégeznem?


2020. máj. 7. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha NKE RTK-n rendőrségnek, vagy NAV-nak nyomozókat képző valamely szakra felvesznek és elvégzed, akkor biztosan tiszti nyomozói beosztást kapsz. Ha meg tiszthelyettesként kerülsz a rendőrséghez, akkor gyorsan el is megy a rendőrködéstől a kedved...


[link]

[link]

2020. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Ha nyomozó akarsz lenni a legbiztosabb út az NKE RTF Bűnügyi szak. Kis eséllyel lehetsz nyomozó tiszthelyettesként is, ha elvégzed a rendőr szakképzőt, majd néhány év utcai szolgálat után a bűnügyiek felfigyelnek rád (nem azért mert korrupt vagy).
2020. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mennyire nehéz a felvételi?

Miből kell emelt érettségi?

Engem érdekel ez a pálya.. Szerintem nem lenne hülyeség. Nagyon vonz.

2020. máj. 7. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!