Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröknek mindnek van...

A rendőröknek mindnek van személygépjárműből jogosítványuk?

Figyelt kérdés

Járőröknek soknak van, tudom de van olyan akinek mégsincs?

Gondolom az sosem vezet.


Valamint pl városi rendőrségen a nyomozóknak mindenkinek van josija?

Tudom, hogy az irodából szoktak menni kamerafelvételt lefoglalni, helyszíni adatgyüjtést csinálni stb és ide autóval mennek, de lehet hogy olyan nyomozó nem megy ki akinek nincs jogsija.


Azért kérdezem meg, hogy van-e jogsija minden rendőrnek, mert valaki azt mondta, hogy minden rendőrnek van, de valaki.azt, hogy nincs mindegyiknek, tehát mondanak ezt-azt.

Azt is láttam, hogy a mi városunkba van egy bűnügyi nyomozó, ő állandóan busszal és trolival jár haza. Lehet neki nincs.

Akkor most van minden rendőrnek jogosítványa vagy nincs. Mi az igazság?


Nem akarok rendőr lenne, jogsim sincs nem is lesz, csak érdekel a téma.



2020. ápr. 8. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Nincs mindegyik rendőrnek.
2020. ápr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Látom, itt is egyik azt mondja, hogy van, egyik azt, hogy nincs.
2020. ápr. 10. 15:03
 13/18 anonim válasza:
100%

Ahogyan már írták.


A rendőrségi képzés végéig, kötelező megszerezni a B kategóriát. Ami érdekes, hogy a PÁV vizsga nem kell, erre van külön képzésünk, ami viszont a civil életben nem helyettesíti a PÁV-ot.


Szóval leegyszerűsítve: IGEN. Minden hivatásos állományúnak kötelező a B.

2020. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan lehetetlen elhinni?

7-en leírtuk eddig világosan, hogy igen, kell, (max a titkárnak nem, de ő civil alkalmazott) 2-en, hogy nem, az első válasz nem egyértelmű max. Ja meg kaptál egy félig-meddig troll választ is.

Egyébként rövidre zárható a kérdés, ha írsz egy emailt az NKE-nek vagy valamelyik rendészeti szakközépnek. Vagy azt sem akarod majd elhinni?

2020. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%

"Akkor most van minden rendőrnek jogosítványa vagy nincs. Mi az igazság?"


Erre a kérdésre akkor is NEM a válasz.


Egy rendészeti másodéves hivatásos állományba van=rendőr és mégse biztos hogy van jogosítványa.


A kérdésre továbbra is tartom hogy nem nem minden rendőrnek van jogosítványa.

2020. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Esstleg, ha van rendőr itt, az is válaszolhat, de szerintem nemnagyon vannak gyakorin rendőrök, civil emberek lehetnek sokan, akik csak olvasnak vagy hallanak a rendőrségről.
2020. ápr. 11. 19:14
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

Hiába időd hogy troll vagyok butaságot beszélsz.

Teljes mértékben a kérdésre válaszoltam.

Egy másodéves hallgató is hivatásos állományba van véve így rendőrnek minősül és nem feltétlenül van jogosítványa így a kérdésre még mindig nem a válasz.

2020. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, kivéve aki papírmunkát végez (nem járőr stb.)
2021. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!