Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A magyar emberen a 600 forinto...

A magyar emberen a 600 forintos benzin sem fogna ki?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre ahelyett hogy letennék az emberek az autót részlegesen, változatlanul járnak vele, van ahol 4 tagú a család ott a legkisebbnek nincs autója mert 13 éves, a nagyobbik wc-re is azzal jár szerintem, a két szülőt is látom üres kézzel hazaérkezni.


Nekem is van autóm mielőtt valaki támad, csak az én helyzetem annyiból más hogy nekem téríti a meló a kombinált bérletet, így most már nincs unalomból autózás erdei úton, akkor indítom be ha idő szűkében vagyok, vagy ha igen elkezd esőzni és nem csillapodik, illetve boltot járni.


A motorosokon kivételével nem érezhető a forgalom ritkulása, Ők érzékenyebbek az emelésre, mert jobb helyeken szintén van autó is.


Egy pár éve még a konditerem előtt is Kawasaki állt, munkába is sokan jártak olyan motorral, amit most hétvégén vesznek elő 2 napra.


2018. aug. 29. 17:18
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb lesz olyan magas az ára, hogy kevesebben fogják megvenni

Emiatt méginkább emelik, aminek hatására még kevesebben veszik majd meg, és a vége az lesz, amit az 5. válaszadó leírt: a vírus kinyírja a gazdatestet

Engem szerencsére nem érint, nekem nincs autóm, úgyhogy nem tud érdekelni, milyen magasra emelik az árát

Nincs mibe tankolnom, ha meg gyújtogatni akarok, a grillfolyadék is tökéletes erre

Szóval felőlem emelhetik az egekig, saját magukkal úgy bsznak ki ahogy akarnak...


#12 francokat túl olcsó, pont hogy az nem tudja megfizetni, akinek kellene, és szüksége lenne rá.


#17 a tankolt üzemanyag mennyisége csak azért nőtt, mert több emberke van autója

A bérek nőttek ugyan, csak épp inflálódott is egy jókorát a pénz, eredő = 0

Az életszínvonal pedig meredeken csökken, édesapa, jobb ha tőlem tudod

Nem a Rózsadombból kell kiindulni


#18 nem gond legfeljebb még kevesebben fognak utazni BKV-n meg Volánon, és jól csődbe is mennek

A villamos és vonat pedig köszöni szépen,remekül elvan benzin nélkül is

Az élelmiszerek pedig nem fognak megdrágulni mert azokat se fogja senki megvenni akkor


#25 ne aggódjál, nem fogják az élelmiszerek árába építeni a benzinköltséget, ugyanis a szállítóipar bedőlésével párhuzamosan bedőlne az élelmiszeripar is, és ezt nem engedheti meg magának egy kormány se

Szóval ha ráverik a kajákra is az üzemanyagköltséget,abból rövidúton zavargás majd polgárháború lesz


#27 a kormány nagyon is tehet az üzemanyagárakról, tekintve hogy ők adóztatják túl

ezen túlmenően pedig bármikor rákényszeríthetik a vállalatokat az áraik csökkentésére, Btk-s vonzata van az árdrágításnak, csak mondom

Úgyhogy legyél nyugodt, a kormány vastagon sáros abban ha drága a benzin


#29 az élelmiszert a vidék termeli meg, ez pedig lehetséges benzin nélkül is probléma nélkül

2019. aug. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!