Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A magyar emberen a 600 forinto...

A magyar emberen a 600 forintos benzin sem fogna ki?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre ahelyett hogy letennék az emberek az autót részlegesen, változatlanul járnak vele, van ahol 4 tagú a család ott a legkisebbnek nincs autója mert 13 éves, a nagyobbik wc-re is azzal jár szerintem, a két szülőt is látom üres kézzel hazaérkezni.


Nekem is van autóm mielőtt valaki támad, csak az én helyzetem annyiból más hogy nekem téríti a meló a kombinált bérletet, így most már nincs unalomból autózás erdei úton, akkor indítom be ha idő szűkében vagyok, vagy ha igen elkezd esőzni és nem csillapodik, illetve boltot járni.


A motorosokon kivételével nem érezhető a forgalom ritkulása, Ők érzékenyebbek az emelésre, mert jobb helyeken szintén van autó is.


Egy pár éve még a konditerem előtt is Kawasaki állt, munkába is sokan jártak olyan motorral, amit most hétvégén vesznek elő 2 napra.


2018. aug. 29. 17:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
A Csúti törpe mondta 10 éve, hogy le kell mondania annak a kormánynak, ahol ennyire elszabadulnak az árak.
2018. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Addig emelik a benzin árát, amig a megnövekedett haszon ellensúlyozza az eladás csökkenését
2018. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
Miért kellene letenni? Különben is hova férnének a horgászcuccaim meg a csónakmotor? Mivel vigyem ki a Dunára biciklivel? Hamár egy kis Suzukit se tudnék fenntartani fel is köthetném magam.
2018. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
43%
Ha 1000 forint lesz, akkor sem fogok kevesebbet járni a két kocsinkkal.
2018. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%

Minél magasabb lesz a benya ára, annál kevesebben veszik meg. Emelhetik még tovább is, annyit érnek csak el vele, hogy visszaesik a forgalom, ott rohad rá a kutakon az eladatlan benzin. A vége az lesz, hogy senki nem fogja megvenni, a vírus kinyírta a gazdatestet. Kongratyülésön.

Lehet így is, duzzogó óvodás kisdedó "csakazésecsökkentekárat" módon hozzáállni a dolgokhoz, de ezzel csak a konkurencia (Tesla, MÁV, kerékpár) fog jól járni, ők meg jól rákúrnak.

2018. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem érint, cégautóval járok. A fiam saját kocsival jár be, neki téríti a munkahelye a költségét. Szerintem a rendszeresen autózók minimum 10-15%-a így van, Pesten még nagyobb arányban vannak cégautók.
2018. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogna ki bizony. A magyar ember menthetetlenül autómániás, akkor is autóval jár, ha az adott helyzetben lenne jobb alternatíva is, mer' neki az jár, ennyit igazán megengedhet magának. Spórolni inkább máshol fog, nem az üzemanyagon, mer' ótó az kell, anélkül senki sem vagy, fijam.
2018. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem jártál még Malajziában, utolsó. Ott a gyerek 18 évesen autót kap, mindegyik, ez teljesen alap dolog. Van is akkora dugó Kuala Lumpurban, hogy néha gyalog hamarabb célba érsz, pedig 8-10 sávos utak vannak a városon belül is. Mi használtuk a tömegközlekedést, amikor kint voltunk, tökéletes, gyors, tiszta, kulturált és olcsó, de szinte csak turisták vették igénybe, alig lézengett pár helybeli arc. Mi még azért nem tartunk itt, igaz, nincs is saját autómárkánk.
2018. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%
miért az 1000 ft feletti cigaretta kifogott?
2018. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
1500-2000 környékén kezdene ritkulni a forgalom.
2018. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!