Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A magyar emberen a 600 forinto...

A magyar emberen a 600 forintos benzin sem fogna ki?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre ahelyett hogy letennék az emberek az autót részlegesen, változatlanul járnak vele, van ahol 4 tagú a család ott a legkisebbnek nincs autója mert 13 éves, a nagyobbik wc-re is azzal jár szerintem, a két szülőt is látom üres kézzel hazaérkezni.


Nekem is van autóm mielőtt valaki támad, csak az én helyzetem annyiból más hogy nekem téríti a meló a kombinált bérletet, így most már nincs unalomból autózás erdei úton, akkor indítom be ha idő szűkében vagyok, vagy ha igen elkezd esőzni és nem csillapodik, illetve boltot járni.


A motorosokon kivételével nem érezhető a forgalom ritkulása, Ők érzékenyebbek az emelésre, mert jobb helyeken szintén van autó is.


Egy pár éve még a konditerem előtt is Kawasaki állt, munkába is sokan jártak olyan motorral, amit most hétvégén vesznek elő 2 napra.


2018. aug. 29. 17:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
2018. aug. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ezért kéne 3600ft-ra felemelni, az összes kórházat bezárni, a gyest, gyedet családipótlékot megyszüntetni, az szja-t meg 95%-ra felemelni.
2018. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Rajtam nem fogna ki biztos !


Nincs kocsim. Yeeeee

2018. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, binyiglivel járok.

Felőlem emelhetik ötszázcsiliárd-végtelenmilió forintra is a benyát, úgyse veszek belőle :DDDDDD

2018. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

24.


De mindent amit megveszel a boltban, nem biciklivel szállítják. Vagy füvet legelsz a parkban?

2018. szept. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
#25, vidéki vagyok, mi el tudjuk látni magunkat élelmiszerrel, ha beütne a ménkű, úgyhogy nem aggódok.
2018. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Jeffrey Spender ***** válasza:
Mikor tanulja meg a sok háborgó, hogy nem az épp aktuális magyar kormányon múlik az olaj ára, hanem a közel-keleti háborúzásoktól és békésebb helyen levő arab olajhercegségek kapzsiságától ?
2018. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

#27 a rápakolt jövedéki adó mennyisége igenis a kormányon múlik.

Mellesleg, mi az uralkodás első szabálya?

MINDENÉRT te vagy a felelős.

Tehát nyugodtan lehet adni nekik az ívet, megérdemlik.

2018. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"#25, vidéki vagyok, mi el tudjuk látni magunkat élelmiszerrel, ha beütne a ménkű, úgyhogy nem aggódok."


Szóval nálatok gyártanak a papírzsebkendőtől kezdve a fénycsőig mindent? Frankó iparosodott vidék lehet az :)

2018. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Papírzsebkendő és fénycső nélkül kicsit tovább megmarad az ember, mint mondjuk kenyér nélkül...de ez csak az én véleményem :)
2018. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!