Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A magyar emberen a 600 forinto...

A magyar emberen a 600 forintos benzin sem fogna ki?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre ahelyett hogy letennék az emberek az autót részlegesen, változatlanul járnak vele, van ahol 4 tagú a család ott a legkisebbnek nincs autója mert 13 éves, a nagyobbik wc-re is azzal jár szerintem, a két szülőt is látom üres kézzel hazaérkezni.


Nekem is van autóm mielőtt valaki támad, csak az én helyzetem annyiból más hogy nekem téríti a meló a kombinált bérletet, így most már nincs unalomból autózás erdei úton, akkor indítom be ha idő szűkében vagyok, vagy ha igen elkezd esőzni és nem csillapodik, illetve boltot járni.


A motorosokon kivételével nem érezhető a forgalom ritkulása, Ők érzékenyebbek az emelésre, mert jobb helyeken szintén van autó is.


Egy pár éve még a konditerem előtt is Kawasaki állt, munkába is sokan jártak olyan motorral, amit most hétvégén vesznek elő 2 napra.


2018. aug. 29. 17:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

ma 18:30


az tuti, a sok 20 éves bmw fan nem tudna csak 1 litert tankolni:-D

2018. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
41%
Minden út folyamatosan dugig teli van, még mindig túl olcsó a benzin. De az is igaz, hogy a ha magyarnak van egy rozsdás lavór a segge alatt meg pár forintja benzinre, akkor mással nem fog járni.
2018. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne senkit sem. Még több autót vennének.
2018. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
32%
Inkább utazok egy 20 éves rozsdaboglyában, mint a büdös mocsadék retkek között a mocskos bkv-n :D Lehet hisztizni.
2018. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Az emberek letennék az autót, ha árban, színvonalban és időben a tömegközlekedés versenyképes lenne.

Néhány területen ha "zónán belül mozogsz" akkor lehet jobb a tömegközlekedés, ilyen pl Budapest belvárosa, de úgy adódik dolgod, hogy XVIII, III, XI, IX, XVI akkor lehet gyorsabb leszel autóval, ha meg ugyanezt a kört mondjuk Dányról akarod megcsinálni...

Amíg meg tudja az átlagember fizetni, addig a gyorsabb és kényelmesebb autót fogja választani, ha időben és árban ugyanannyi akkor is az autót fogja választani mert kényelmesebb.

2018. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
39%
Tökmindegy, hogy kifog vagy nem fog. A munkahelyre be kell menni mindenképpen. Nincs apelláta.
2018. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Rajtam biztos nem. Amúgy elég erősen növekedett a tankolt üzemanyag mennyisége az elmúlt egy évben. Nőnek a bérek, nő az életszínvonal, akkor is ha emiatt egyesek megpukkadnak dühükben.
2018. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
55%

A sok tömegközlekedéspárti majomka meg nézhet majd, ugyanis, ha emelkedik az üzemanyagár, akkor a jegyek ára is emelkedni fog.A buszok nem levegővel működnek.


Továbbá, az üzemanyagár megdrágítja az élelmiszereket, növeli a szállítási költséget,vagyis többet fizetsz az Emagnak, ha rendelsz.


Egy gazdaságnak az a jó, ha minél alacsonyabbak az üzemanyagárak, mert akkor növekszik a fogyasztás.Egy modern gazdaság motorja pedig a fogyasztás.

2018. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
56%

#17, a bérek lehet hogy nőttek, de vele nőtt az infláció is. Ezzel csak pár birkát sikerült megvezetnie a kúrmánynak.


#18, részben igazad van. Addig jó, amíg alacsony az üzemanyagár, és minél többen meg tudják venni. Ha nyakra-főre drágul, egyre kevesebben veszik meg. Kevesebb lesz a befolyt nyereség, így méginkább nem éri majd meg kitermelni az olajat, mégjobban megdrágul, még kevesebben veszik...következményt lásd fentebb.

Nyilván a buszozó tömegközlekedési majomkák megszívják, igaz, a vonatozó, metrózó tömegközlekedési majomkák örülni fognak, mert azok a járművek árammal mennek. Hát majd legfeljebb jól leanyázzák egymást, vagy nem tudom.


Mindenesetre valamit ki köll találni, mert cirka 25 év múlva még a legoptimistább becslések szerint is elfogy az olaj.

2018. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"miért az 1000 ft feletti cigaretta kifogott?"


Hol veszel cigarettát ezer forintért? 4 ezerért vettem a kikötőben egy átlagos helyen meg 2000-2500.

2018. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!