Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosként kérdezek jobbikos...

Jobbikosként kérdezek jobbikosoktól. (? )

Figyelt kérdés

Szerintetek ennek alapján, hogy alakul a Jobbik?

[link]

Ha választani kell Sneider Tamás-Gyöngyösi Márton vagy Toroczkai László-Dúró Dóra vezette párt között, akkor ti melyikkel szimpatizáltok?


2018. máj. 9. 18:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Gyöngyösi Mártonal
2018. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Gyöngyösi Mártonal, Toroczkai Lászlóval és Dúró Dóraval is.
2018. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
VONA GÁBOR
2018. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mivel a beállt helyzetről nekem is ez a véleményem, ezért csak idézek a cikkből:

"...párt pedig két táborra szakadt: a Vona Gábor-féle, úgynevezett baloldalra tolódás politikájának követőire, valamint a „pártjukat visszavenni szándékozó” radikálisokra. Előbbit a bukott pártelnök által kijelölt Sneider Tamás-Gyöngyösi Márton, utóbbit Toroczkai László-Dúró Dóra-páros vezeti.


Valójában a kérdésem arra irányul, hogy megfér e a két ellentétes törekvés egy párt arculatában, vagy kettéválik a Jobbik. Ha kettéválik, akkor pedig dönteni kell, hogy ki, melyik oldalt erősíti a jövőben.

2018. máj. 9. 18:40
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem fognak ketté válni szerintem.
2018. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Hát ha a Jobbikról akarok tájékozódni azt biztos nem a fideszes Pesti Srácokon teszem, (mivel már két kezemen alig győzöm megszámolni hányszor beharangozták a Jobbik szétszakadását és összeomlását, és idáig egyszer se lett igazuk), úgyhogy ezt a cikket ha nem haragszol nem olvasom el...


Hogy kit választanék...


Dúró és Toroczkai több választót tudna megszólítani.


Gyöngyösit viszont sokkal értelmesebbnek tartom Dúrónál és Toroczkainál (sőt az országgyűlés legtöbb képviselőjénél!). Tudom hogy volt régen egy elég szerencsétlen kijelentése amiről hetekig cikkezett a média, de az egész pályáját nézve mégis ezt állítom.

2018. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Oszd meg és uralkodj. Miközben az ellenzék egymást vagy saját magát üti, Orbán jókat röhög! Ez volt a célja, ti pedig nem látjátok a fától az erdőt!
2018. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#6

Kár, hogy nem olvastad el, mert nem írt a cikk semmi dehonesztálót, bizonyított tényeket sorolt fel, amiről egy tájékozottabb szimpatizáns amúgy is tud.

Én egyébként mindent platformot elolvasok (néha még külföldit is) és mégsem érzem, hogy bármiben is befolyásolni tudnának. Némelyik azért elgondolkoztat de van olyan is, ami csak megerősít a meggyőződésemben, annyira nyilvánvaló a hazugság.

Én az a ritka emberfajta vagyok, aki képes elismerni az ellenfél erényeit is, nem az elvakult indulat motivál.

2018. máj. 9. 20:12
 9/20 A kérdező kommentje:

#6

Én egyébként nem vizionálok a szétszakadásról, mindössze nem tudom, hogy most már - a dolgok jelenlegi állása szerint - a gyakorlatban elképzelni, hogy egy párton belül hogy lehet ezt a két totálisan ellentétes nézőpontot beilleszteni.

2018. máj. 9. 20:25
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

#6 vagyok.

Nagyon szépen hangzik amit írtál. Régen én is olyan voltam mint te, de amikor fel próbálok menni például az Origora sosem tudok hogy sírjak vagy nevessek. Nem egy másik véleményt látok hanem bulvár és ceausescui propaganda keverékét...


Elolvastam a kedvedért a cikket, de ugyanez a véleményem. Azt írja hogy Vonáék megfenyegetik a jobbikosokat hogy Gyöngyösire szavazzanak, aki amúgy baloldal felé húz (az Origo információi szerint). Rámentem az Origora, váltig állítják hogy pártszakadás lesz (de már múlt nyáron is emlékszem olvastam egy cikket amiben váltig állították hogy pártszakadás lesz!).

2018. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!