Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosként mit teszel a...

General kérdése:

Jobbikosként mit teszel a hazádért, Magyarországért?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy a kire szavazol, vagy hogy mit szólsz a politikához, hanem olyan tettekre, amitől te és mások is joban élnek.
2010. ápr. 12. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én ma voltam vásárolni a kis boltokban és beszélgettem is velük. A családnak sem hagytam hogy a tescoba menjen. Elmondtam nekik hogy épp ez a mentalitás juttatta ide az országot.
2010. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, hogy ettől jobban élnek-e mások, vagy én. De mindenesetre büszke vagyok rá mikor megteszem.


- Nem vásárolok a tescoban, coraban és hasonló óriás áruházakban.


- Minden évben segítek az árvízvédelemben


- Amikor csak tudok, adok vért


- A régi megunt ruháimat nem dobom ki, hanem elviszem a máltai szeretetszolgálathoz


most más nem jut eszembe.

2010. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Feljönnek a gyakorikerdesek.hu-ra, ahol előadják a zsidó és cionista konspirációs elméletüket, majd aki nem ért velük egyet, az szidják, hülyézik, majd magyarellenesnek titulálják (Végül zsidónak, vagy cigánynak.). :)

A legtöbb jobbikos ezt teszi a hazájáért... :)

2010. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, és te mit teszel?
2010. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
általános dolgokat: pl régi játékaim,ruháim szegény gyerekeknek adom személyesen(nem szolgálaton keresztül) és elég gyakran egy cigány családhoz viszem el őket, akik itt laknak a mi utcánkban (csak ennyire vagyok rasszista), én is véradó vagyok, a hajléktalanoknak oda szoktam adni a szendvicsem, önkéntes munkákat végzek(polgárőrség,állatmenhely,víziőrség,gyerekek táboroztatása,felügyelete),igyekszem a lehető legnagyobb mértékben önellátó lenni(zöldségeket,gyömülcsöket magamnak termelem, tyúkokat is szeretnék majd tartani), magyar termékeket vásárolok, pl a tejtermékeket nem is boltban veszem, hanem magánszemélytől a szomszéd városból, aki teheneket tart és ebből próbál megélni, pékárut csak a saját sütödénkből veszek, húst pedig, amikor csak lehet, magánszemélyektől, és gyerekeket korrepetálok
2010. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozom.Nem szemetelek.Nem dohányzom.Nem iszok alkoholt.Akkor is húzom az igát,amikor másoknak folyik a tej a szájából.Adom az adóm.Becsületesnek nevelem a gyermekem.Kiröhögöm a hülyéket,mert én is az vagyok.Nem Jobbikos,de semmi bajom a normális gondolkodásúakkal,segítsék a jövőnket szebbé és gazdagabbá tenni!Hajrá Fidesz!Hajrá Jobbik!Hajrá Magyarország!Vesszen a tolvaj,kizsígerlő szenny!
2010. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dávid ***** válasza:
29%

Utolsó kommentelő tesz is valamit, de azon behugyoztam, amikor büszkén azt írjátok h kisboltban vásárolok drágábban és nem tescoban:))

eheh ennyit a cigánybűnözők is tesznek az országért:))

2010. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1. ORSZÁGON BELÜL MARADOK és fizetem az adót 2. nem lopok, nem csalok 3. Magyar gyerekem lesz. 4. néhai nagyszüleim rég begazosodott szántóföldjét felszántom, beültetem, majd eladom a terményt
2010. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Cigány apától és zsidó anyától származó feleségem van aki utálja a nácikat.
2010. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Nekem meg Magyar apától, anyától származó feleségem van aki utálja a cigányokat, zsidókat.


Egyébként meg dolgozom, és majdnem a fele fizetésem ennek a két ártalmatlan lénynek adom. :)

2010. ápr. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!