Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobbikosként megint ég a...

Jobbikosként megint ég a fejem ezen az elfuserált akción. Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem ez az egész akció úgy volt roszz, hogy csak na. Ezzel nem a nemzeti oldalt reklámozzák, ezzel lejártják.


2012. ápr. 23. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, minden pártnak vannak sikertelen, néha nevetséges akciói
2012. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
Ez jellemző a Jobbikra! Egy elfuserált párt.
2012. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Jobbikosként nem index.hu-t linkelnél...
2012. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Azért én jót nevettem azon, hogy a Jobbikosok angol feliratokkal próbált üzenni a külföldnek - csak a külföld nem ért belőle egy szót sem, mert hülyén fordították :)
2012. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Jobbikosként nem index.hu-t linkelnél..."


Na persze, egy Jobbikos csak kurucot meg barikádot linkelhet. Képzled, én az ősmagyar weblapokon kívül olvasok indexet, origót, sőt még 9gag-et is. Micsoda hülyeség már ez. Arról nem is beszélve, hogy a kuruc MTI, index meg origó cikkeket vesz át 80%ban.


Én Jobbikosként kritikával tudok tekinteni a Jobbikra magára is, és megvallom őszintén, ez az akciójuk nagyon nem tetszett. Zagyva szokott még hasonló dolgokat művelni.

2012. ápr. 23. 23:25
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem azt mondtam, hogy kizártnak tartom, hogy jobbikosként valaki index.hu-t olvasson. Én szoktam a nol.hu-t és a c-press.hu-t is.

Inkább arra próbáltam meg utalni, hogy egy jobbikos fenntartással kezeli, amit az index.hu ír...

2012. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Megnéztem a videót. Elmondod, Neked mi nem tetszik ezzel az akcióval kapcsolatban? Mert szerintem a célját, hogy figyelemfelhívásként szolgáljon, elérte. Lásd mi is ezen pörgünk itt a gyakorin.
2012. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy hol a törvényjavaslat, amellyel ellehetetlenítenék az ilyen típusú üzleti magatartást.


Mert az Auchan elé én is ki tudok állni, hogy ez a cég egy kalap fos, de azzal még nem oldottam meg semmit.

2012. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az zavar, hogy ki tudja még hányan vettek úgy földet, mint a Benetton, ki tudja hány hektár van idegen kézen, és mind ez ellen a kormányunk nem tesz semmit, vagy talán még kenőpénzt is kap egy-egy ilyen földüzlet után...

Arról nem is beszélve, hogy ami itt szánalmas egyedül, az a riporter gyenge kis próbálkozása, hogy megpróbálja becsempészni a rasszista szálat az ügybe ezzel az ázsiai reklámarcos dologgal... na ez tényleg nevetséges.

2012. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Mindannyian azt szeretnénk, ha a Jobbik nagyobb százalékban lenne jelen a parlamentben. Most van majdnem 1 millió szavazója, és szükség lenne még sokra. Na már most, ha valaki megnézi ezt a videót, azt láthatja, hogy egy rakat fura arc, és egy levegőt kapkodó nő egy bolt előtt bohóckodik. Röhög ezen mindenki.


A cél szent, oké. Én is utálom a génkezelt dolgokat, sokat olvastam a káros hatásairól, de ez pont egy rossz tiltakozás volt. A föld a magyaroké, és ha idegen vagy, és megveszed, felkoncolunk, mert az a miénk.

Hát most ez lehetne is így, de jogilag azé a föld, az ingatlan, aki megveszi.


Most mond, mégi melyik bizonytalan választó szemében szimpatikus az a kopasz mafla fejű árpádpajzsos pólós, meg a haverjai?


Meg amit a politikus nő is levág ott, hogy jujj, de csúnyák ezek a ruhák, de a Jobbikos pólók ejj, de szépek. Fejem verem az asztalba, ez nagyon rossz.


A Jobbiknak jobban oda kéne figyelni a kommunikációs stratégiájára.

Mikor főpolgármester választás volt, ott volt az a hülye reklám, a szúnyoglecsapós. Kiírtjuk az élősködőket, vagy mi a franc volt a szlogen.

2012. ápr. 23. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!