Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennyire elfuserált testi...

Ennyire elfuserált testi adottságokkal lehet normális életet élni?

Figyelt kérdés
Nem férne ki, ha mindet felsorolnám, a testem minden négyzetmillimétere visszataszító. Torz fej, aszott, férfias test, bármi amit manapság undorítóként definiálnak, illik rám... Tényleg nem tudok mit csinálni, ápolt vagyok, figyelek magamra, sminkelek is. Abszolút reménytelen? Ti is rögtön ellenszenvvel viszonyultok az ocsmány emberekhez?
2011. jún. 20. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak az önbizalmaddal van baj?

Ja, és egy férfias test miért is aszott?

2011. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az önbizalmam sajnos teljesen rendben van. :( Nem a férfias testre értem, hogy aszott :D Hanem hogy nincs mellem meg széles a vállam.
2011. jún. 20. 00:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Van egy olyan megérzésem, hogy tizenéves vagy, valószínűleg lány. A problémád nagy eséllyel csupán lelki.


Saját magamból kiindulva írom ezt, hiszen hasonlóképpen vélekedtem én is, most pedig igazán szépnek találom magam...


Inkább legyek beképzelt, hiú, mintsem yűlöljem saját magam.


Azt tanácsolom, fontold meg. Vagy legalább fogadd el magad.

2011. jún. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a kis mell-nagy mell kérdés már sokszor előjött. Olvashattad, hogy igen sok embernek a kicsi jobban tetszik. Másrészt meg nem a melled miatt fog valaki kedvelni vagy utálni. A külső csak egy dolog, a természeted sokkal fontosabb.
2011. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a mell a lényeg. Az a legkevesebb. Minden mással van probléma..
2011. jún. 20. 01:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok elképzelni egy olyan lányt, akinek minden porcikája ocsmány.
2011. jún. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mondjuk egy kép sokat segítene abban hogy tudjon valaki véleményt mondani, egy másik emberről hogy miben kéne változtatnia.Sok ember magáról hogy csúnya.Közben nem is.Az, hogy sminkelsz is nem jelenti azt hogy szép leszel tőle. Egy rosszul megválasztott smink például nagyon csúnyítja az ember, viszont ha jól választott smink az csodákra képes. Ugyan így a haj,hajszín, és még sok más.
2011. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ocsmány ember nem létezik,ha csak nem fürdött 1 hónapja,csimbókokban áll össze a haja,olyan zsíros,elviselhetetlen szájszaga van,és retkes a ruhája...na,egy ilyen ember ocsmány.De te ápolt vagy,odafigyelsz magadra,sminkeled is magad,gondolom a lehetőségekhez mérten próbálsz csinosan öltözködni....egy kis mosoly,és kedvesség,és már bombázó is vagy!!Nem minden a külső,sőt!Az emberek öregkorukra megcsúnyulnak,elhíznak,ráncosak lesznek,de a belső örökérvényű,az sosem romlik meg!:))
2011. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!