Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobbikosként megint ég a...

Jobbikosként megint ég a fejem ezen az elfuserált akción. Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem ez az egész akció úgy volt roszz, hogy csak na. Ezzel nem a nemzeti oldalt reklámozzák, ezzel lejártják.


2012. ápr. 23. 22:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%
Én azt nem értem, hogy miért nem abrandulsz ki ezek után a jobbikbol. Egyébként én a szegény eladókat sajnálom. Ok igazán nem tehettek semmiről. Egyébként én ezek után perelnem a jobbikot, hiszen engedély nélkül kameraztak, és rontották a bolt hírnevét.
2012. ápr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Miért nem ábrándulok ki? Mégis hova? A másik 3 párt semmilyen tekintetben nem felel meg nekem.


Másik ok, meg hogy a párt nem klónokból áll. Általában azért meg vagyok elégedve a munkásságukkal.


Épp a rossz kommunikációt kifogásolom most. Csinálnak egy akciót, egy figyelem felhívást, azt jól beégetik magukat. Meg most miért azt a szerencsétlen boltot támadták be, miért nem mentek akkor valami székház elé?

2012. ápr. 24. 00:23
 13/23 anonim ***** válasza:
77%

"Ok igazán nem tehettek semmiről."


Dehogy tehetnek, végül is tilos utánanézni a cégnek a szerződés aláírása előtt, hogy tisztességes üzletpolitikát folytatnak-e.


"rontották a bolt hírnevét."


És te ugye elkötelezett híve vagy annak, hogy az ilyen cégekről még véletlenül se derüljön ki az igazság.

2012. ápr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hangsúlyozom, az ügy, amire felhívták a figyelmet, fontosnak tartom. Azt, hogy hogyan tették ezt, ez nem tetszik.
2012. ápr. 24. 00:42
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem már attól égne a fejem ha jobbikos lennék. Ezen csak ront a videó.
2012. ápr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

1. tényleg gáz, mondjuk Nyugat-Európában az ilyesmik elég megszokottak

2. hogy lehet olyan "kersztnévvel" élni, hogy Lorántné?

3. a kis szőkét dísznek rakták be mindenhova a háttérbe?

2012. ápr. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg jó az akció. A magyar ember a Benettont úgy utálja mint a fost. Szerencsére végre vannak akik ennek hangot is mernek adni.
2012. ápr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%

" Egyébként én a szegény eladókat sajnálom. Ok igazán nem tehettek semmiről."


Dehogynem. Ők a bűnözők csatlósai és saját elhatározásukból választották ezt maguknak.

2012. ápr. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
Azt hiszem a mai gazdasági helyzetben nem lehet az eladókat hibáztatni azért mert ott dolgoznak.
2012. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
És ha a mekiben szolgálsz föl sajtburgert, akkor is bűnrészes vagy egy globalista trashfood forgalmazásában, közben pedig csak a suli mellé szerzel zsebpént. Hagyjuk már ezt a baromságot.
2012. ápr. 24. 09:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!