Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosként miért ne örülnék...

Jobbikosként miért ne örülnék ha más kis párt is bejutna a parlamentbe?

Figyelt kérdés

Jobbikos vagyok és én örülnék, mert többen lennénk akik még nincsenek elkötelezve!

Attól hogy mások nem Jobbikosok, még ebben az igényben egyetérthetünk.


2010. jan. 12. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Engem nem nagyon zavarna csak nehogy az ilyen OCÖ meg LMP jusson be :D
2010. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Akkor te a normális Jobbikosok közé tartozol, sajnos nem mindenki gondolja így.
2010. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem gond, ha több parlamenti párt van, más-más elképzelésekkel, más-más ötletekkel. Fő a változatosság, hogy mindenki megtalálhassa azt a pártot, ami igazán szimpatikus neki, még ha az a párt tényleg kicsi is.

Úgy gondolom, hogy politikai hovatartozástól függetlenül ez valamennyi szavazónak érdeke.

2010. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Most ezt komolyan magadtól megkérdezed, és ezért kiírod ide? Vagy csak újabb Jobbik-reklám? Ááá, nem, az nem lehet...
2010. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

miért lenne jobbik reklám? pff

pont azt mondja a kérdező hogy örülne akkor is ha más kispártok is bejutnának ezzel arra sarkal h te se dőlj be a "két rossz közül valamelyik" választásnak, mert az baromság! én is kis pártra fogok szavazni és Lehet akár a Jobbikra is, csak ne a két undorító hazudozó jusson be, mind a kettő ugyanolyan, az egyiknél kiderült a másiknál nem, de attól még mind a kettő egy ocsmány hazudozó párt, talán a kisebbek nem hazudnak és nem az lesz a céljuk h sok pénzük legyen ha már csodával határos módon bejutnak a parlamentbe, ráadásul 50%al. Szerintem ha egy kis párt nyer az megbecsüli azt h odakerült és nem fog hazudozni, én megadom nekik a bizalmat, legalább próbáljuk meg, sokkal rosszabb ill. egyáltalán nem lehet ennél rosszabb!

2010. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"pont azt mondja a kérdező hogy örülne akkor is ha más kispártok is bejutnának ezzel arra sarkal h te se dőlj be a "két rossz közül valamelyik" választásnak, mert az baromság!"


És ez az oldal arra való, hogy kérdéseket tegyünk fel, vagy arra, hogy blogot nyissunk?

2010. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is örülnék, ha más kisebb pártok is bejutnának.

Egy Jobbikos.

2010. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez szerintem teljesen természetes folyamat, hiszen akik eddig voltak hatalmon, eléggé elkoptak! Túl sok a botrány és az összefonódás, az érdekeltség, és a függőség.

Valaha józan patikus volt mindegyik, csak közben narkósok és gyógyszerfüggők lettek , és előbb csak néhány új dolgozó jön aki vigyáz a szekrény kulcsra, aztán kicserélődik aki nagyon narkomán!


Ennek a folyamatnak ez az első lépcsője, és minél több új kerül be annál könnyebb a szekrényre vigyázni, és annál hangosabban fel lehet hívni az emberek figyelmét.

2010. jan. 12. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!