Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik a fideszre szavaztak,...

Akik a fideszre szavaztak, miért tették?

Figyelt kérdés
Mindenkinek egyéni döntése hogy kire szavaz ( szavazott ). Viszont kíváncsi vagyok, hogy a fidesz mivel győzte meg a választóit?
2018. ápr. 9. 10:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert NEKEM személy szerint semmi bajom velük. Korrekt fizetésem van, amiből jól megélünk gyerekkel is. Ellenben az előző kormány alatt.. Rengeteg dologban nem értek egyet a fidesszel, de egyszerűen nincs normális, életképes ellenzék. Amíg ilyen fletókkal van tele az ellenzék, esélyünk sem lesz a kormányváltásra.
2018. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát az elején még a jobbikkal szimpatizáltam, de amit műveltek az utóbbi egy évben azzal örökre elásták magukat. Gyurcsányt meg inkább hagyjuk, ő már régen bizonyította hogy alkalmatlan az ország vezetésére.

Azt bírom, hogy most minden ellenzéki szavazó azzal jön hogy pakol és megy külföldre. Sok sikert nekik! Nincs semmi bajom az ellenzékiekkel, de ez a gyerekes sértődés meg mocskolódás nagyon nem jön be. Talán ha rendesen összefognának és nem a 'hatalomátvételen' járna az eszük, akkor több esélyük lenne.

2018. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fidesz nyer: csalás

Ha az, akit az ellenzékiek akarnak: demokrácia

2018. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%
És igen, a Fidesz is engedett be menekülteket. Az elején meg is mondták, hogy akik tényleg háborús menekültek, azokat be fogják engedni és támogatják őket. De a nike cipős okostelefont nyomkodó 'menekültek' legalább eltűntek innen.
2018. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem adóztat halálra. Aki gazdag, az úgysem bérből és fizetésből él.

A másik oldal kormányzásképtelen. Állandóan egymást szapulják.

2018. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
92%
Amit észrevettem az az , hogy a sok életképtelen aki egyik kormány alatt sem vitte semmire, most a Fideszre fogja a kudarcait. Mengézném, hogy a Gyurcsány alatt mit csináltak. Biztos BMW-vel jártak és Budán volt villájuk. Nem tökéletes a Fidesz meg ez az ország sem és sosem lesz az egy ki pi.csa ország ahol az emberek kb 30%a termel valamit mert a többi gyerek/nyugdíjas/cigány. Szarból nem lehet várat építeni. De ha a középiskolát azzal töltötted, hogy a barátnőd/barátod fa.szát szoptad vagy a gyátszótéren dohányoztál ne csodálkozz, hogy nincs jó munkád. Ha büfészakra jártál egyetemen és egy idegennyelvet nem beszélsz felsőfokon, ne csodálozz, hogy havi 130at keresel. Illetve ha a facebookodra az van kiírva, hogy az élet iskolájába jártál ahol isten a tanár, ugorj le a legközelebbi tízemeletesről és ne politizálj. Ja és a végére hagyom a legjobbat amit ma láttam: ha egy facebook szavazással akarod bebizonyítani, hogy csalt a Fidesz, köss zacskót a fejedre és húzd meg jó szorosan.
2018. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarok elkeseríteni egyetlen Fidesz hívőt sem, de az, hogy most éppen jól élnek és gazdasági fellendülés van NEM a kedvenc pártjuk és a törpecigány érdeme.


Ha kicsit is tájékozódnátok olvashatnátok, hogy a VILÁGSZERTE általános fellendülés, tehát szinte mindenhol gazdasági növekedés van.

Ez magával vonzza a bérek, az életszínvonal növekedését.


A Fideszes ámokfutás eredménye az, hogy nálunk is kb 2-3%-os gazdasági növekedés van, de ez is főleg az EUs pénzek miatt.

Hozzátenném, hogy a szuperfejlett USA, Nyugat-Európa (Németo., Egyesült Királyság, Franciaország stb.) IS 2-3%-al (de lehet többel) növekedett és növekszik évente.


Remélem érthető mit akarok mondani, de ha nem akkor leírom szájbarágósan is.


A (sokkal) magasabb alapról induló országok IS 2-3%-ot MINIMUM nőttek az elmúlt években, míg a béka segge alól induló Magyarország szintén csak ennyit tudott teljesíteni, úgy, hogy ennek a növekedésnek a jelentős részét az adja, hogy ömlött ide az EU-ból a lóvé. Ráadásul a mi növekedésünk rendkívül aránytalan. A vidéki térségek leszakadnak, míg a főváros és a nagyobb vidéki városok gazdaságilag elhúztak az országtól.


Ami még nagyobb szégyen az az, hogy olyan környékbeli országok, amelyeket néhány éve (évtizede) még bőven lesajnáltunk, kiröhögtünk már beértek, vagy leelőztek minket szinte minden téren.

Csehország, Szlovákia és a Balti országok egyértelműen fejlettebbek lettek nálunk, ráadásul a gazdaságuk növekedési üteme, az általános bérszínvonal is már magasabb a mienknél. Románia, Lengyelország pedig szintén közel vannak, hogy beérjenek minket, utóbbi már talán meg is előzött.


Az Unióban sereghajtók vagyunk minden mutató terén, már csak Bulgária és talán Horvátország rosszabb nálunk.


Ezt hozta a kedvenc pártotok!


Gratulálok mindenkinek aki a szavazatát adta ehhez!


De nem baj, majd lesz még több Soros-migráns plakát, és még több stadion, kisvasút épül majd. A szegények még szegényebbek, a gazdagok még gazdagabbak lesznek.

2018. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert emlékszem a 2002-2010-ig tartó időszakra. Nem győztek új adókat bevezetni, a meglévőket emelni, rezsit emelni, ingyen segélyt osztogatni, a környezetemben meg azt láttam, hogy minden egy rakás hulladék.

Mondom ezt úgy, hogy liberálisnak tartom magam, és az elmúlt két választáskor az LMP-re szavaztam.

Nem szeretem a FIDESZ-t, nem értek egyet az ideológiával, amit képviselnek, kinyílik a bicska a zsebemben attól, ahogyan az emberek felé kommunikálnak a médián keresztül. De!

El kell ismerni, hogy a kormányzásuk alatt fokozatosan javultak a gazdasági mutatók, nagyon sokan voltak képesek egyről a kettőre lépni, és a környezetemben is folyamatos javulást látok (ez sarkítás, mert eü-ben dolgozom, de az egészségügy pont egy olyan ékköve országnak, ami ugyanilyen f*s lenne akkor is, ha az elmúlt 8 évben nem a FIDESZ kormányzott volna).

Összegezve: az elmúlt 8 évben nem lett élhetetlenebb az ország (mint azelőtt folyamatosan), hanem inkább kissé jobb lett itt.

Az, hogy az emberek mentalitása, fröcsögése és az egymás iránti tolerancia és tisztelet hiánya miatt egyre rosszabb magyarnak lenni, az szerintem a politikától független dolog. Ezt magunkban kellene rendeznünk, elsősorban.

Egyébként én lettem volna a legboldogabb egy kormányváltás esetén, ha lenne jobb opció, mint a FIDESZ. De kik lennének azok? A Jobbik a belső viszályaival és az állandó pálfordulásaival? A szintén bizonytalan MSZP-Együtt Karácsony vezetésével, aki az LMP-ben már bizonyította a hiteltelenségét? Ott van még az LMP, akik Schiffer nélkül semmit nem érnek, a DK Gyurcsánnyal az élen, amit nem is kommentálnék, meg a Kétfarkúék, akik poénnak elmennek. Ezek a pártok nem alkalmasak jelen pillanatban kormányalakításra.

Valaki alakítson végre egy kormányváltásra alkalmas pártot hozzáértő emberekkel, és legközelebb rájuk szavazok ;)

25/L

2018. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

26-os

Személyesen is ismerek ilyen embert. Középsuliból kibukott, 22 évesen nem tudott leérettségizni és vérig sértődve otthagyta az egészet. Most meg sír, hogy a Fidesz miatt nem tud lakást venni meg előrelépni, meg éhbérért dolgozik. Lusta mint a dög, 8 általánossal betanított munkáért akar nyugati fizetést, és mindenért a kormányt okolja. Az ilyenek akasztanak ki, hogy a nevét sem bírja leírni rendesen, de politizál.

2018. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet: a bátyám. 8 általánosa van, szakma nélkül. 80ezres kulimunkákra alkalmazzák csak. Ez nem a fidesz, de nem is a fleto hibája, persze ő köpköd az Orbánra, hogy ez miatta van. :D Iem, azért nem volt munkája már az mszp alatt sem.
2018. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!