Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik a fideszre szavaztak,...

Akik a fideszre szavaztak, miért tették?

Figyelt kérdés
Mindenkinek egyéni döntése hogy kire szavaz ( szavazott ). Viszont kíváncsi vagyok, hogy a fidesz mivel győzte meg a választóit?
2018. ápr. 9. 10:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%
5000Ft-al
2018. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%
Féltek hogy Soros György migráns hadserege elveszi a munkahelyeiket.
2018. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Pont egy hasonló kérdést akartam kiírni.

Erre én is nagyon kíváncsi lennék, hogy miért szavaztak a Fideszre / a Fidesz jelöltjére az emberek. Mindenféle megbélyegzés, fröcsögés, uszítás nélkül kérdezem. Pusztán kíváncsiságból.

2018. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
52%

- Soros

- Migránsok

- Erzsébet utalvány

2018. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
59%

"Kedvencem" anyósom, aki azért tette (ez persze nem biztos, de erős a gyanúm, hogy a fideszre szavazott), mert látta, hogy nagy a részvétel és félt, hogy nem nyer a fidesz, holott egyáltalán nem tetszik neki a fidesz jelenlegi politikája (az ellenzéké sem) és sokáig úgy volt, hogy el sem megy szavazni.

(Annyit hozzátennék még - a példa visszásságát fokozva -, hogy diplomás végzettségű, relatíve jól tájékozott emberről van szó.)

2018. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
75%

Volt más?

Nálunk egyedül a Jobbik volt még életképes. De rájuk nem szavaznék soha. Elég sok Jobbikost ismerek személyesen, és az bőven kiábrándító volt.

Meg utálom az a pesti lenézést, amit a kis mini baloldali pártocskák képviselnek, hogy mindenki, aki nem Budapesten él, az vidéki suttyó, nyolc általánossal, közmunkán. Hát nem. Budapesten kívül is van élet, és itt is van mindenféle ember.

2018. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
24%
Azért szavaztam a Fideszre. Migránsok ne jöjjenek az országban és kaptam tőlük ingyen 1L tejet. :)
2018. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%

Mert alapos mérlegelés után úgy döntöttem, hogy ez számomra a legkisebb rossz.

Az, hogy a Fidesznél bármi jobb, tehát cél a leváltás bármi áron, szerintem téves gondolat. Nagyon sokkal lehetne még rosszabb, lapozza át a történelem könyvet, aki nem hiszi.

2018. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Lazy Lover ***** válasza:
42%
sör meg két szelet párizsi :D
2018. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
3: Na, szerinted meg fröcsögés nélkül? Látod, nem. Itt nem nagyon lehet értelmesen beszélgetni.
2018. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!