Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért háborognak azok a...

Miért háborognak azok a felsőoktatási törvények egyoldalú módosításai ellen, akik a fideszre szavaztak? Ezt akarták nem? Akkor miért pattognak, hogy ja mégsem jó?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Minek háborognak olyanok akik többszörre nem tudnak levizsgázni! Mi keresnivalója az egyetemeken olyanoknak akiknek semmi tehetségük nincs!Diplomás hülyékre semmi szükség
2010. nov. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
A birkanép nem megy egyetemre.
2010. nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Első látszik hogy neked sincs diplomád és fingod sincs az egészről :)
2010. nov. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor én a fősulira jártam, akkor egy tárgyból háromszor lehetett vizsgázni, ill. utáni dékáni engedéllyel még egyszer. Ha igy sem sikerült, akkor ki kellett hagyni, azt hiszem 2 évet és csak utána folytathattad a tanulmányokat. Persze itt is meg volt a kiskapu, mert aki igy járt, az átment másik fősuliba. Utána hozták be, hogy egy tárgyat annyiszor vehetsz fel, amig nem sikerül levizsgáznod belőle, persze mindig emelve a pótvizsga díját.
2010. nov. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

"Első látszik hogy neked sincs diplomád és fingod sincs az egészről :)"


De legalább nem olyan ostoba mint te.

2010. nov. 20. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Harmadikos gimnazista vagyok és ha a szigorításokra gondolsz (kötelező felsőfokú érettségi, stb), akkor örülök neki. Egyrészt mert ahogy írták, tényleg kevesebb lesz az egyetemeken a hülye, másrészt mert engem ez még jobban ösztönöz a tanulásra és jobb jegyek szerzésére, mert én szeretnék felsőfokú tanulmányokat folytatni majd.
2010. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 00:45

Megnézném a BME-n mit alkotsz, hülye gyerek:D Egyébként a kérdés azoknak szólt, akik ezzel nem értenek egyet, de a fideszre szavaztak. Nem az elvakult barmoknak, akik bármilyen narancs húzást megmagyaráznak, de közük nincs a témához.

2010. nov. 20. 13:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert az hitték, hogy Orbán messiás lesz! Nem lett az! Mint ahogy az ország mételye a KDNP sem!

Gyűlölöm a KDNP-t!

2010. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és ettől az intézkedéstől nem lesz kevesebb a hülye! Inkább nézzétek meg, hogy még mit alkottak az oktatáspolitikában! Ha minden igaz, akkor újra szabályozni fogják az öltözködést is!
2010. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!