Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ki fogja nyerni...

Szerintetek ki fogja nyerni az idei választásokat?

Figyelt kérdés

Mind hazudnak és mégis elhisznek nekik mindent! Szerintem az lenne a legjobb ha nem lennének pártok hanem közösen döntenénk el mi jó országunknak és úgy cselekedni! Vagy pedig egy párt ami az ország és annak lakói érdekeit tartja szemelőtt és védelmet nyújt nem kizsingerelnek utolsó fillérjeinkből hanem segítenek a jobb megélhetésért!

De egy ember kevés megdönteni a kapzsi és emberekkel nem törődő pártjainkat!


2018. ápr. 7. 00:31
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%
Esélyes, hogy újabb 4 évet kapnak Viktorék, de nagyon bízok a Jobbik győzelmében
2018. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%
Félek tőle, hogy a fidesz. De mi az angliai magyarok túlnyomó többségben a Jobbikra szavaztunk. Reménykedünk!
2018. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Lux morulus ***** válasza:
39%

Nem lehet ennyi vak ember. Szárazon fognak benneteket megcsinálni a migrók. Aki meg kimegy a gyerekével, az konkrétan egy idióta.


Pontozhattok nyugodtan, nem nézem meg és nem is válaszolok.

2018. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A jelek szerint vesztettünk, marad Viktor még 4 évig. Lesz idő még jobban lerombolni az oktatást, ami sajnos nem igazán érdekli a nyugdíjasokat (FIDESZ tábor minimum 70%-a). Mi elmentünk, megpróbáltuk, de nem jött össze, sajnos már nem is vagyok bizakodó. Holnap szomorúan ébredek, szomorúan kelek, s tudom még évig nem lesz változás. Egy olyan kaliberű tüntetést, mint ami 2006 őszén volt, sajnos nem tudunk összehozni.
2018. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Irány külföld.

Pályakezdő orvos vagyok... Itthon nincs jövő...

2018. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Lux morulus ***** válasza:
34%

Ha rajtam mulna barátom sehova nem mennél.


Itthon csak úgy lehetne a felső oktatás egyes képzésein részt venni, hogy 10 évig itthon gyakorlod a szakmádat.


Ha nem tetszik, menj ki külföldre és fizesd ki azt az oktatást.


Felháborítónak tartom, a gondolkodásod.

És még szűk körű is.


Sok lelkiismeretes orvos van, aki odafigyelve, alázattal fordul a munkájához, de egy jó többségre az aranyhalamat nem bíznám.


És az, hogy ilyen helyzet alakult ki az az (nagyrészt) orvosok, és az egészségügyben dolgozók hibája.


Elősször dolgozz rendesen, végezd el a munkádat becsülettel, majd utána nyujtogassad a markod doktorkám.


Ilyen mentalitással, max a korház mosodájában tudnálak elképzelni.

2018. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!