Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ki fogja nyerni...

Szerintetek ki fogja nyerni az idei választásokat?

Figyelt kérdés

Mind hazudnak és mégis elhisznek nekik mindent! Szerintem az lenne a legjobb ha nem lennének pártok hanem közösen döntenénk el mi jó országunknak és úgy cselekedni! Vagy pedig egy párt ami az ország és annak lakói érdekeit tartja szemelőtt és védelmet nyújt nem kizsingerelnek utolsó fillérjeinkből hanem segítenek a jobb megélhetésért!

De egy ember kevés megdönteni a kapzsi és emberekkel nem törődő pártjainkat!


2018. ápr. 7. 00:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

Fidesz és szerintem kibulizzák a 2/3-ot.

Na akkor lesz jihad az ellenzék ellen...

2018. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%
A Fidesz, de nem fogja kihuzni a 4évet.
2018. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
27%
Nem húzza ki mert 8-at fog.
2018. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
58%
Ha nyer a Fidesz, mi dobbantunk kulfoldre gyerekkel. Az én penzembol nem fognak urizalni.
2018. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel ugyanaz a forgatókönyv, mint 4 éve és ugyanazokkal a pártokkal és nincs 1-1 felállás a körzetben és a 4 taktikai szavazásos oldal más-más esélyeseket hírdet, így marad az az eredmény, mint 4 éve. Csak annyi, hogy a Fidesz kevesebb mandátumot szerez, ha több az ellenzéki szavazó
2018. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%
14: sajnos én is így gondolom. Eddig is elmentem szavazni minden egyes alkalommal, de soha nem éreztem még, hogy ekkora tétje lenne. Ha marad a mostani kormány akkor irány külföld.
2018. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
44%
Nem mindegy hogy ki urizal a penzunkbol? Mind lop csal es hazudik. Mikor az MSZP volt kormanyon mi volt mas? tonkretettek az orszagot es jol megszedtek magukat a mi penzunkbol. Az hogy most megvaltoztak csak mese, a mag meg mindig ugyanaz. Igazabol itt egyik opcio sem jo, aki okos volt az mar reg lelepett innen nyugatra
2018. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem is mondta senki, hogy az MSZP-re érdemes szavazni. Olyan pártnak kell bizalmat adni akinek eddig nem volt lehetősége bizonyítani.
2018. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%
Mit bizonyítson a Jobbik, ugyan már!
2018. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
Tutira a fidesz nyer es siman 2/3-al...
2018. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!