Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ki fogja nyerni...

Szerintetek ki fogja nyerni az idei választásokat?

Figyelt kérdés

Mind hazudnak és mégis elhisznek nekik mindent! Szerintem az lenne a legjobb ha nem lennének pártok hanem közösen döntenénk el mi jó országunknak és úgy cselekedni! Vagy pedig egy párt ami az ország és annak lakói érdekeit tartja szemelőtt és védelmet nyújt nem kizsingerelnek utolsó fillérjeinkből hanem segítenek a jobb megélhetésért!

De egy ember kevés megdönteni a kapzsi és emberekkel nem törődő pártjainkat!


2018. ápr. 7. 00:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
A Jobbik
2018. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
A fidesz nyer, viszont nem lesz 2/3, ami már jó.
2018. ápr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
2# most sincs 2/3. Amúgy a Fidesz.
2018. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is a fidesz sajna, de nem lesz 2/3 ami már siker. Én mondjuk attol félek amit Viktor mondott, hogy megtorlás jön...
2018. ápr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
A Fidesz marad. Ennyire nem lehet félremérni a közvéleményt.
2018. ápr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%

Nekem sikerült két cimborámat taktikai szavazásra bírni, akik egyébként nem szavaztak volna. Ha vagyunk még párezren így, nem tartom kizártnak, hogy meglepetést okozunk :)

Van esély a Jobbik győzelmére.

2018. ápr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Budapest teljesen baloldali színű lesz természetesen..., a vidék pedig Fidesz és Jobbik szerintem.
2018. ápr. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
A főváros szerintem is baloldali lesz, mellette meg Csongrad megye fele. Igazából istenititek a Jobbikot, de rajtuk megy el a kormányváltás. Igaz még 11-ig van esélyük pár körzetben visszalépni...Rajtuk kívül az összes párt belátta, hogy csak így lehet.
2018. ápr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
Brüsszelt meg kell állítani!
2018. ápr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

# 8-as válaszból: „Rajtuk kívül az összes párt belátta, hogy csak így lehet.”

Hogy mit látott be a Jobbikon kívül az összes párt, nem tudom, de a jelenlegi állás szerint az LMP jelöltjei a 106 választókerületből 102-ben indulnak, a MOMENTUM jelöltjei 87-ben.

Mikor ezt írom, a visszalépésre már csak 2 óra van.

2018. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!