Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi ez a hülyeség, hogy a...

Mi ez a hülyeség, hogy a "fidesz megfélemlíti a lakosságot"? (Engem egy cseppet sem félemlítenek meg, inkább röhejesnek tartom őket)

Figyelt kérdés
Konkrétan szétröhögöm magam a fidesz szánalmas plakátjain és kijelentésein, ebbe semmi megfélemlítő nincsen, teljesen komolytalanok. Néha szórakozásból belenézek az Echo tv-be, de csak nevetek a Bayer bohócon, aztán megnézem az Atv-t és a Hírtv-t és mégjobbat röhögök a fidesztől jajveszékelőkőn "jaj nekünk úristen diktatúra van" :'D... Komolyan mondom, hát közröhej az egész magyar közéletet, és a sok ostoba emberre hatással van a fidesz propaganda, vagy így, vagy úgy. Vagy vakon követik a kormány utasításait, vagy rettegnek tőle, pedig annyira nevetséges,szánalmas, gyenge eresztés az egész, hogy mindekiről le kéne peregjen, én legalábbis nem tudom komolyan venni, ami itt a közéletben megy, annyira szánalmas a kormány és a jajveszékelő ellenzék, nem tudom igazából melyik a primitívebb. Én mindenestre remekül szórakozom, amíg mások dühöngve bosszankodnak a pártok miatt. Hajrá Kétfarkú Kutyapárt!
2018. ápr. 3. 06:27
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
73%

"Mese habbal. "


Csókoltatom anyukád. Ha majd neked szólnak be, mint a feleségemnek, hogy "takarodj haza", akkor legyen nagy a szád. 2015 előtt csak megbámulták, most már beszólogatnak neki.

2018. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

"de aki szerint itt minden rendben és demokratikusan zajlik, az nem olvas híreket."


Pedig itt minden demokratikusan zajlik. Orbán pont arra használja a demokráciát(a tömeg uralmát), hogy a tömeg sötétségét használja fel a céljai eléréséhez. Pont ez a demokrácia lényege, hogy ki tud több ember meggyőzni az igazáról. Úgy tűnik, hogy Orbán.

2018. ápr. 3. 08:56
 13/35 anonim ***** válasza:

"mások erre az illúzióból kiindulva valós tetteket hajtanak végre."


Amik jogszerűek, mivel rendőrt hívni nem jogszerűtlen.

2018. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

"Ha majd neked szólnak be, mint a feleségemnek, hogy "takarodj haza", akkor legyen nagy a szád. 2015 előtt csak megbámulták, most már beszólogatnak neki.."


Ezt köszönd a terroristáknak.

2018. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
91%

Lehet te nem veszed be a propagandát, te csak nevetsz rajta, de baromi sokan vannak az országban, akik bőven beveszik.

1-2 hete is az egyik ismerősöm is megmondta, hogy hiába lop a Fidesz, hiába korruptak, hiába pocsék az élete a Fidesz kormányzás miatt, rá fog szavazni, mert fél, hogyha nem ők nyernek a többi párt beengedi majd a menekülteket milliós számra és a falunkba is telepítenek majd be belőlük, ami miatt pocsékabb lesz életük, nem tarthat majd senki se disznót, mindent ellopnak, mert a köztévékben is megmondták többször is, hogy ez lesz. Ráadásul ez még az értelmesebb ismerősöm közül való, akkor belegondolhatsz a nem éppen értelmesebbek mennyire bevehetik a propagandát.

Az meg már tényleg röhej, hogy előbb hívnak ki egy szerencsétlen nőre rendőrséget, mert azt hiszik menekült, mint egy betörésre, lopásra.

2018. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Kérdező. Lehet, hogy Te tudsz ezeken nevetni, az jó dolog. Sajna ha én azt hallom, hogy "A választások után elégtételt fogunk venni", aztán a közvélemény kutatásokban azt látom, hogy toronymagasan vezet még így is a fidesz, akkor én inkább sírni tudnék, hogy hová jutott ez az ország 28 év alatt.

Antall, Horn nem nyugodhatnak békében.

2018. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Erről szól a demokrácia gyerekek, hogy a sok buta emberből, ki tud többet megvezetni ostoba illúzióval. Orbán ebben nagymester úgy tűnik, teljesen demokratikusan csinálja.
2018. ápr. 3. 09:10
 18/35 A kérdező kommentje:

Én csak röhögök ezeken a birkákon, akik beveszik a fidesz propagandáját, ahogy azokon is, akik rettegnek tőle.


Semmi ok nincs a rettegésre sem a migránsoktól nem kell félni, sem az Orbántól. Ez mind csak hatalomtechnikai illúzió.

Ha belegondoltok az ellenzék ugyanazt csinálja, mint Orbán csak ők nem a migránsokkal riogatnak, hanem Orbánnal riogatnak. A plebsz pedig úgy tűnik a migránsoktól jobban retteg, ezért szavaznak Orbánra.

2018. ápr. 3. 09:13
 19/35 anonim ***** válasza:
Hogy is szol az idezet... "Magyarorszagon a demokracia a hulyek diktaturaja."
2018. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nincs itt se diktatúra, és a migránsok nem akarnak idejönni. Aki ebből a kettőből bármelyik riogatást beveszi, azt csak sajnálni tudom. A diktatúrával riogatókat pedig elküldeném Észak-Koreába vagy akár Venezuelába, hogy megnézzék milyen is az,amikor tényleg diktatúra van, aztán hátha nem hergelik többé ezzel az embereket.
2018. ápr. 3. 09:18
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!