Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi ez a hülyeség, hogy a...

Mi ez a hülyeség, hogy a "fidesz megfélemlíti a lakosságot"? (Engem egy cseppet sem félemlítenek meg, inkább röhejesnek tartom őket)

Figyelt kérdés
Konkrétan szétröhögöm magam a fidesz szánalmas plakátjain és kijelentésein, ebbe semmi megfélemlítő nincsen, teljesen komolytalanok. Néha szórakozásból belenézek az Echo tv-be, de csak nevetek a Bayer bohócon, aztán megnézem az Atv-t és a Hírtv-t és mégjobbat röhögök a fidesztől jajveszékelőkőn "jaj nekünk úristen diktatúra van" :'D... Komolyan mondom, hát közröhej az egész magyar közéletet, és a sok ostoba emberre hatással van a fidesz propaganda, vagy így, vagy úgy. Vagy vakon követik a kormány utasításait, vagy rettegnek tőle, pedig annyira nevetséges,szánalmas, gyenge eresztés az egész, hogy mindekiről le kéne peregjen, én legalábbis nem tudom komolyan venni, ami itt a közéletben megy, annyira szánalmas a kormány és a jajveszékelő ellenzék, nem tudom igazából melyik a primitívebb. Én mindenestre remekül szórakozom, amíg mások dühöngve bosszankodnak a pártok miatt. Hajrá Kétfarkú Kutyapárt!
2018. ápr. 3. 06:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%
Amikor azert hivjak ki a rendorseget egy magyar nore videken, mert kendo van a fejen es biztos migrans,akkor en elegge felek. Es nem feltetlenul a kormanytol hanem, az emberek sotetsegetol.
2018. ápr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
57%
Valóban komédiába kezd átmenni az egész. A legalja szerintem az, amikor halott MSZP-s képviselőről tesznek ki fideszesek plakátot, majd számonkérik az MSZP-n, hogy hogy mernek halott képviselővel kampányolni.
2018. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
67%
Ez inkább tragikomédia, de valójában nagyon gyenge még annak is, Bayer bohóc is nagyon tehetségtelen, én még nevetni sem tudok rajta, mert nem bohóckodik, hanem saját magát adja. Lásd Csárdáskirálynő: Na de Leopold Mária, ne adja a hülyét...De Cecilia, én nem adom....
2018. ápr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
31%

"Amikor azert hivjak ki a rendorseget egy magyar nore videken, mert kendo van a fejen es biztos migrans,akkor en elegge felek."


:D


Ez aztán hatalmas probléma :D

Ha azt mondtad volna, hogy ezért rátámadtak, megértem, hogy aggódsz.

Viszont semmi ilyesmi nem történt, hanem kultúrált, európai módon intézték.

Ennek örülni kell, nem rettegni, mert az Index azt mondta.

2018. ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
46%

Lehet hogy te röhögsz rajta, de elég feljönni a gyakorira, hogy lásd, igenis hat a propaganda és sokan legszívesebben erőszakkal járnának el sok kérdésben. És hogy említsek pár konkrét példát, ami nem mosolytéma:


- Őcsény

- Orbán március 15-i fenyegetős beszéde

- muszlimok és mecsetek fenyegetése


Neked poén, az érintetteknek nem annyira. Ha majd ellened kezd uszítani a kormány, akkor te is megtapasztalod. Minket még szerncsére nem ért fizikai erőszak, csak beszólogatni szoktak pusztán azért, mert létezünk.

2018. ápr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Aki benyalja ezt a porpagandát, akár pro akár kontra, azt csak sajnálni tudom, hogy ilyen birkaként viselkedik.

Ha hatással van rád, vagyis isteníted a kormányt miatta, vagy éppen rettegsz tőle, akkor csak sajnálni tudlak. Egy normális emberről lepereg az egész. Teljesen nyilvánvaló, hogy ez csak illúzió, szemfényvesztés, üres játék a szavakkal, amit nem lehet komolyan venni. Nincs itt semmiféle diktatúra, ezt csak az ügyeletes rettegők magyarázzák be maguknak.

2018. ápr. 3. 08:35
 7/35 A kérdező kommentje:

"Amikor azert hivjak ki a rendorseget egy magyar nore videken, mert kendo van a fejen es biztos migrans,akkor en elegge felek. Es nem feltetlenul a kormanytol hanem, az emberek sotetsegetol."


Nesze neked demokrácia!

2018. ápr. 3. 08:36
 8/35 anonim ***** válasza:
22%

"Lehet hogy te röhögsz rajta, de elég feljönni a gyakorira, hogy lásd, igenis hat a propaganda és sokan legszívesebben erőszakkal járnának el sok kérdésben."


Mese habbal.

A neten már 15 évvel ezelőtt is nagy volt mindenkinek a szája, sőt. Tipikusan azok verik itt magukat, akik nem mernek a való életben lépni.


Öcsény egyszeri eset volt, a másik röhej, 10 milliós országról beszélünk. Másrészt mi is volt? Kiszúrták a kocsi kerekét? Látszik, hogy nem migrik voltak, azok már robbantottak volna:D

Orbán beszéde ki van fordítva, mert mindenáron rettegni akartok.

Kb ennyi.

Tessék arra gondolni, hogy Nyugaton hatalmas mészárlások mellett is higgadtak az emberek és csak a koleszterin miatt aggódnak;)

2018. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

"Nesze neked demokrácia!"


Igen, kész, vége.

Oda jutottunk, hogy nem önbíráskodnak az emberek, hanem rendőrt hívnak :D

Ez mindennek a teteje.

2018. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Sajnos sok ember van, aki olyan alacsony értelmi/érzelmi intelligenciával rendelkezik, hogy bőven benyalja (vagy be akarja nyalni) a propagandát. Neked hiába nyilvánvaló illúzió, ha mások erre az illúzióból kiindulva valós tetteket hajtanak végre. Így kezdődnek a népirtások.


A diktatúrázás más kérdés. Nyilván nem vagyunk még egy Oroszország, de aki szerint itt minden rendben és demokratikusan zajlik, az nem olvas híreket.

2018. ápr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!