Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi ez a hülyeség, hogy a...

Mi ez a hülyeség, hogy a "fidesz megfélemlíti a lakosságot"? (Engem egy cseppet sem félemlítenek meg, inkább röhejesnek tartom őket)

Figyelt kérdés
Konkrétan szétröhögöm magam a fidesz szánalmas plakátjain és kijelentésein, ebbe semmi megfélemlítő nincsen, teljesen komolytalanok. Néha szórakozásból belenézek az Echo tv-be, de csak nevetek a Bayer bohócon, aztán megnézem az Atv-t és a Hírtv-t és mégjobbat röhögök a fidesztől jajveszékelőkőn "jaj nekünk úristen diktatúra van" :'D... Komolyan mondom, hát közröhej az egész magyar közéletet, és a sok ostoba emberre hatással van a fidesz propaganda, vagy így, vagy úgy. Vagy vakon követik a kormány utasításait, vagy rettegnek tőle, pedig annyira nevetséges,szánalmas, gyenge eresztés az egész, hogy mindekiről le kéne peregjen, én legalábbis nem tudom komolyan venni, ami itt a közéletben megy, annyira szánalmas a kormány és a jajveszékelő ellenzék, nem tudom igazából melyik a primitívebb. Én mindenestre remekül szórakozom, amíg mások dühöngve bosszankodnak a pártok miatt. Hajrá Kétfarkú Kutyapárt!
2018. ápr. 3. 06:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt hiszem van itt egy kis félreértés. Senki sem mondta, hogy a propaganda miatt van diktatúra. Az csak egy tünete.


A probléma az a jelenlegi magyar demokráciával, hogy nagyon gyenge, nincsenek benne fékek, egyensúlyok. A hagyományos hatalmi ágak összponosultak a kormány kezében, nincs ami kontrolt szabna a hatalomnak. A magyar demokrácia erősen sérült és a hibrid rezsimek irányába tart évek óta trendszerűen, ez a probléma, és ez tény akkor is, ha szerinted téged nem érint.


Ez még valóban nem diktatúra, de megállás nélkül abba az irányba haladunk, így mire odaérünk, már nem fogjuk tudni megállítani.


Érted?

2018. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

De hogy lehet,hogy én ebből semmit nem érzek?

Szabadon élek, azt csinálok, amit akarok, oda utazom, ahova akarok, van saját magántulajdonom, amit nem akar tőlem elvenni az állam. Biztonságban érzem magam. Nyugodt, békés életet élek.

Max a plakátok hozzák a el a diktatúra illúzióját, de azok teljesen komolytalanok, én csak nevetni tudok rajtuk.

2018. ápr. 3. 10:22
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

,,van saját magántulajdonom, amit nem akar tőlem elvenni az állam"


Ezért, mert még nem tud erről a magántulajdonodról. :D Hidd el, elakarja venni elveszi. Az elkobzott földekből indulj ki, mikor szerencsétlen juhásztól elvették a legelőjét, amit lepaszoltak egy MŰKÖRMÖSNEK az EUs támogatások miatt.

2018. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Hát ha ezt velem akarnák megcsinálni, akkor elhúznám innen a csíkot, de szerencsére nem akarják.
2018. ápr. 3. 10:33
 35/35 anonim ***** válasza:

Pedig közvetve veled is megcsinálták már azzal, hogy nem a legalkalmasabb pályázók nyerik a te pénzedből finanszírozott kiírásokat, hogy a te befizetett adód értelmetlen kiadásokra megy.


És akkor nem beszéltünk arról, amikor kisemmizték a trafikosokat. Egyszer szemet vethetnek a te iparágadra is, és akkor nem tudsz már fellebbezni a bíróságnál, mert az elnöke fideszes. A legfőbb ügyész fideszes. Az államfő fideszes. A média jelentős része teljes mértékben függ a Fidesztől, mégcsak ki se pakolhatsz náluk.


De ha kipakolsz egy ellenzékinél, akkor lejáratókampány indul ellened a tv2-n, origón, Lokálban... stb, és váratlanul feltűnik a NAV utánanézni a pénzügyeidnek, a rendőrség pedig megbírságol egy elejtett papírzsebkendőért. (Ezek mind valós ügyek.)

2018. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!