Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok Lázár János...

Mit gondoltok Lázár János bécsi videójáról?

Figyelt kérdés
Kérlek csak akkor írjatok ha láttátok is magát a videót vagy Bécsben laktok, különben nincs túl sok értelme a kérdésnek.
2018. márc. 7. 23:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%

"Nekem magyarázhatsz, mert sokat vagyok ott. Nagyon sok muszlimot látni, nemcsak Bécsben, mindenhol és egyre többen vannak. 17 éve kijárok oda (és egész Nyugat Európába) rendszeresen. "


Igen valóban, ezt tanúsíthatom itt Belgiumban, még itt egy Szolnok méretű kisvárosban is vannak arabok szép számmal. Mégis a hátizsákokat ott lehet hagyni az áruház bejáratánál, mert senki nem fog hozzányúlni, elvinni meg pláne nem, biztonságiakat sem láttam az áruház területén.


"Lehet, hogy annyit sem tudtak németül mint Lázár. Azért egy mai modern ember, aki már van vagy legalább 40 éves, gyakran utazik, nyitott a világra, csak tud valamilyen alap szinten, konyhanyelven, rossz nyelvtannak pár mondatot váltani németül, akkor is, ha az életben nem tanulta azt.


És lehet, hogy még erre sem tudtak válaszolni neki."


De akkor miért nem vette fel? Engem ez zavar az egészben, hogy legalább a próbálkozást elhiggyem, mert így az is lehet, hogy odament két emberhez, ők pont nem tudtak és akkor már le is vonta a következtetést, hogy itt senki sem tud.


Amúgy lehet ilyet játszani, de akkor más is jöhet Magyarországra ilyet forgatni? Én például Brüsszelben, Münchenbe, Antwerpenbe, Bruggebe, Amszterdamba valahogy nem láttam olyan rossz állapotban lévő házakat, mint mondjuk az M3-as bevezetőjénél némelyik paneltömb.

2018. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
51%

"Belgiumban, még itt egy Szolnok méretű kisvárosban is vannak arabok szép számmal. Mégis a hátizsákokat ott lehet hagyni az áruház bejáratánál"


Nekem mondhatod Belgiumot, 17 éve kamionos vagyok.


Brüsszeltől Anglia felé kamionnal megállni istenkísértés éjszakára, nem is lehet, ki van írva, meg szoktunk fordulni orral Brüsszel felé. Nemrég is támadtak meg sofőröket, egy románt meg is szúrtak.


Éjszakára össze szoktuk kötni az ajtókat belülről. Belgium állítom, hogy az egyik legveszélyesebb európai ország. A rendőrség tehetetlen - vagy leszarja - az én kocsimra 8 - an másztak fel már 2002 - ben, ahogy elhagyod a ringet Oostende felé, Texaco kút asszem. Ma már nyíltan portyáznak falkában.


Ma már agresszívak is, Belgiumban nagyon gáz a helyzet. De megnyugtató, hogy a hátizsákodat nem bántják, nekem Kortrijk - nél szét.aszták a záram éjjel, mert be akart jönni valami Poirot - bajszos, kedélyes belga citoyen.

2018. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%
HakapesziM soha nem mondta, hogy Bécsben lakott, Digo az aki ott lakik/lakott (nem tudom, hogy elköltözött-e már, múltkor írta, hogy terveznek elköltözni), vele keverhetitek össze.
2018. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

# 22


E téren igazad van, más itt élni és más átutazni az országon.

2018. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Hogy az orra ennek a rablónak egy f.a.sznak is beillene...
2018. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!