Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok Lázár János...

Mit gondoltok Lázár János bécsi videójáról?

Figyelt kérdés
Kérlek csak akkor írjatok ha láttátok is magát a videót vagy Bécsben laktok, különben nincs túl sok értelme a kérdésnek.
2018. márc. 7. 23:17
1 2 3
 11/25 hájaaa ***** válasza:
38%
Egy xenofób magyarnak akinek 0-24ben tolják a propagandát, h mindenki aki nem fehér=migránsterrorista annak bizonyára megrázó lehet ez. De egy legalább a faluszélétől távolabb menő ember tudja mekkora blődség amit itt összehazudott a kedves miniszter. Itthon BP-n is menjen valaki be a 8.kerbe a volt józsefvárosi piac környékére, na ott pl tele van kínaival, akkor most fossuk össze magunkat vagy mi bánat?
2018. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
37%

Az a vicc, hogy azt állítja, hogy néhány járókelővel megpróbált beszélgetést kezdeményezni, de nem tudtak németül.

Az igazság az, hogy Lázár nem is tud németül, ezt 2015-ben nyilatkozta.

2018. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is Lázár tűnt fel hanem a háttérben vonuló járókelők. Legutóbb mikor ott voltam nem így nézett ki a hely.
2018. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
43%

12.


Lehet, hogy annyit sem tudtak németül mint Lázár. Azért egy mai modern ember, aki már van vagy legalább 40 éves, gyakran utazik, nyitott a világra, csak tud valamilyen alap szinten, konyhanyelven, rossz nyelvtannak pár mondatot váltani németül, akkor is, ha az életben nem tanulta azt.


És lehet, hogy még erre sem tudtak válaszolni neki.

2018. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 hájaaa ***** válasza:
28%

"Lehet, hogy annyit sem tudtak németül mint Lázár."


Ja, DE!


https://www.youtube.com/watch?v=MkUDooue82E


[link]

2018. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%

15.


Nekem magyarázhatsz, mert sokat vagyok ott. Nagyon sok muszlimot látni, nemcsak Bécsben, mindenhol és egyre többen vannak. 17 éve kijárok oda (és egész Nyugat Európába) rendszeresen.


És van aki tényleg annyit nem tud németül mint én, aki soha nem tanultam iskolában, és bár szinte mindent értek, de hibásan beszélem.


Úgy értem ott él, ott született és csapnivalóan beszéli a nyelvet, ez egyáltalán nem ritka.

2018. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
45%
HakapesziM tegnap még azt állítottad, hogy Bécsben laksz. Grat, te még Lázárnál is többet hazudsz.
2018. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
59%

"HakapesziM tegnap még azt állítottad, hogy Bécsben laksz"


???


Budapesten lakom születésem óta, 43 éve - ergó nem is mondhattam mást.

2018. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 hájaaa ***** válasza:
32%
Mégis ez egy fajta sima idegengyűlölet felőled mert eddig még nem robbantottak föl, nem erőszakoltak meg illetve egyéb sztereotípiák nem történtek veled. Persze, sok a muszlim, én sem szeretem egyik vallást sem, de ez egy kultursokk aminek nem kéne hogy egyenlő legyen a rasszizmussal.'56-ban magyarokkal volt tele Bécs például. Egyéb iránt te is csak egy migráns vagy ha a szó nagyon szoros értelmét vesszük.
2018. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%

"Mégis ez egy fajta sima idegengyűlölet felőled mert eddig még nem robbantottak föl, nem erőszakoltak meg illetve egyéb sztereotípiák nem történtek veled"


Aha értem. Tehát csak és kizárólag attól elfogadható az idegengyűlölet akit már megerőszakoltak,felrobbantottak. Bár gyanítom még akkor sem, hiszen akkor már általánosít, és az nem szép dolog.


"de ez egy kultursokk aminek nem kéne hogy egyenlő legyen a rasszizmussal"


Ennek semmi köze a rasszizmushoz. Ezek kulturális, értékrendbeli különbségek, és mint ilyenek, konfliktusok forrásai. Ezek orvoslására a liberalizmus tanácsa az, hogy mi alkalmazkodjunk és tűrjük el.


"'56-ban magyarokkal volt tele Bécs például."


És? Mi kulturálisan hozzájuk nagyon közel álló nép vagyunk, egy államban is éltünk. A magyarok minden tekintetben alávetették magukat a helyi előírásoknak és türelemmel kivárták - volt, hogy évekig - amíg más országok befogadták őket.


"Egyéb iránt te is csak egy migráns vagy ha a szó nagyon szoros értelmét vesszük."


Ez egy gyenge terelés, most azért mert valaki nagyanyja kun, tót vagy sváb, abból az következik, hogy jó szívvel fogadjon egy idetelepülő afgánt? Hagyjál már.

2018. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!