Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok Lázár János...

Mit gondoltok Lázár János bécsi videójáról?

Figyelt kérdés
Kérlek csak akkor írjatok ha láttátok is magát a videót vagy Bécsben laktok, különben nincs túl sok értelme a kérdésnek.
2018. márc. 7. 23:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%

Kimondta azt, amit sokan nem mernek.

Bár Merkel legutóbb már beismerte, hogy igaza van Orbánnak, de ezt is csak fű alatt.

Most meg persze csinálják a műsort, mert kellemetlen, hogy Lázár rákoppintott a fejükre.

2018. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Szégyen Magyarországnak.
2018. márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%

Én most újra megnéztem és csak az járdát figyeltem, hogyha az eldobott három darab papír számít koszos városnak?


Amúgy érdekelne, hogy mi alapján nyilatkozott a kerület lakosságának összetételéről, mert ha én 14-kor kimegyek nagyvárosban bárhova akkor valószínűleg találkozok sok olyan emberrel, aki csak dolgozni, ügyet intézni érkezett oda és nem biztos, hogy ott lakik.

2018. márc. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Dymo ***** válasza:
57%

Tiszta szégyen. Egy uniós, szomszédos ország egy másik ország fővárosáról hazudik. Gyönyörű. Bécs folyton a top10 legélhetőbb városban szerepel, de persze mindenki hülye, csak a Jani a helikopter.


Azt meg nem tudom eldönteni, hogy a "Budapest is így fog kinézni 20 év múlva, ha nyer az ellenzék" az igazából fenyegetés, vagy kampányolás lenne az ellenzéknek? :D

2018. márc. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Én semmi olyat nem láttam a videón ami nagyon vállalhatatlan lenne..De ha felvenni egy hasonló videót tetszőleges időpontban szinte bárhol Budapesten (Nyugati, Blaha, Népliget, Határ út, Keleti stb.), akkor abban sanszosan több kivetni valót találnék.


Ha meg tegyük fel igaza van akkor is parasztság lenne átmenni a szomszédhoz levideózni és mutogatni a nyomorát. Ha Budapestről csinálna ilyet egy másik ország minisztere akkor lenne kiakadás...


Amúgy meg Bécs több évben is megnyerte a legélhetőbb város és hasonló címeket. Budapestről sokan költöztek Bécsbe, fordítva kevesen...

2018. márc. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%

Sétáljon már valaki Schwechat felől be végig a Simmeringen. Tele van afrikaival, fehér embert alig látsz az utcán.


Jó, értem én ez nem baj, hanem tök cool.

2018. márc. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
Minden nagyváros piszkos, arra nem is mondanék semmit. De Bécs tényleg teli van arabbal és afrikaival.
2018. márc. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
Azt nem értem miből gondolják, hogy a magyaroknak emiatt van rossz életük itthon? Hős Utcába mikor megy ki? Miskolc Avasra mikor megy? Ózd-Hétesre mikor megy? Meg még sorolhatnánk estig. Ezek miatt szív a magyar, nem amiatt, hogy mi van Bécsben.
2018. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
#6 Miért kell állandóan hazudoznod?
2018. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

"#6 Miért kell állandóan hazudoznod?"


Te ezen kívül tudsz mást is, mint mindenkit hazugnak nevezni?

Az előbb már Merkelt is hazugnak nevezted:D

2018. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!