Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki szavazz a Fideszre?

Ki szavazz a Fideszre?

Figyelt kérdés
Miért? vagy Miért nem?
2010. ápr. 2. 10:33
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
49%

Keresztény, nemzeti beállítottságú, jobboldali szimpatizáns vagyok, tehát a Fideszre fogok szavazni. 1998-2002 között már jó irányban indították el az országot, remélem, az MSZP-SZDSZ-es ámokfutás után most is ezt fogják tenni. Mivel egyedül fognak kormányozni nagy többséggel, lehet, hogy kétharmaddal, ezért igen jó esélyük van a sikeres változtatások beindítására. Most nem kell majd olyan koalíciós társsal vesződniük, mint annak idején Torgyánék voltak.


A Jobbik nem nemzeti radikális párt, hanem a szélsőbaloldali és szélsőjobboldali csalódott tömegek gyűjtőpártja, amit valójában a bukott MSZP-s érdekkör használ a saját céljaira. Antiglobalista, antikapitalista, és egyedül a gyűlöletre építő "programja" valóban jobboldali értékrendet valló emberek számára elfogadhatatlan, mint ahogyan a muzulmán világ és Oroszország irányába történő látványos barátkozása is az.

2010. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
48%
Akinek még van józan esze és átlátja a politikát, valamint nem akar kétszer ugyanabba a kakiba lépni (MSZP=Jobbik) az a Fideszre szavaz.
2010. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
48%

Én a Fideszre szavazok, mert a drasztikus, de szükséges lépéseket csak kétharmados többséggel lehet megtenni. Ha nem lesz meg a kétharmad, akkor pl. egész biztos, hogy új alkotmány se lesz, mert ahány féle párt lesz a parlamentben, annyi féle elképzelés is lesz az alkotmány pontjait illetően, így nem fognak tudni megegyezni.


Kell egy erős központi hatalom, aki végre véget vet a sunyi politizálásnak.

2010. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

11.32:tudod ott bukik a mutatvány,hogy aki demokráciáról papol,miért is hajt 2/3-ra?

Egyébként mit is értél el a Fidesz alatt?Eladósodhattál?

Tényleg azt tudtad,hogy a Providentnek is a Fidesz alatt adták meg a működési engedélyt és Mikola unokaöccsikéje bekerült a felsővezetésbe?Ezért is nem szavazta meg az uzsoratörvényt tavaly a fidesz...

2010. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

Nyivákoljatok csak akkor is nyerni fogunk ;)

Hajrá Jobbik!

Szebb Jövőt!

2010. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

Nem fogtok nyerni!!!

Ennyi!;)

2010. ápr. 2. 12:36
 37/51 anonim ***** válasza:

12.36:de te sem.

Viszont Anikó asszony még vehet majd vagy 30 lakást...

2010. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

"Nyivákoljatok csak akkor is nyerni fogunk ;)

Hajrá Jobbik!

Szebb Jövőt!"


Az a vicces, hogy ezt el is hiszed. Reálisan gondolkodni nem könnyű mi?:D Ez kb olyan mint mikor a fradisták azt mondták, hogy idén megnyerik a bajnokságot. :D

2010. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

12:47

Nem mondtam én azt hogy mi nyerni fogunk.

Csak reménykedek benne.

2010. ápr. 2. 12:56
 40/51 anonim ***** válasza:
48%
Én a Fideszre szavazok.
2010. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!