Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Röhögtetek a Fideszen?

Röhögtetek a Fideszen?

Figyelt kérdés
Navrasics azt mondta, hogy az Mszp gyűlölet poltikát folytat. Nem semmi. Közbe meg az egész fidesz állandóan a többi párttal van elfoglalva. Még a szórólapjuk is Gyurcsánnyal van tele. Kiröhögtetik magukat már kínjukba
2010. márc. 19. 18:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
45%
IQ80 nyilatkozott :)
2010. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
33%
Ne erőltesd, ő sem tudja.. :)
2010. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%

Most azt hiszed olyan okos vagy, csak mert én káromkodtam. Tudod az ilyen nyomorékok mindig fel tudnak idegesíteni. Gondolom te soha életedben nem voltál se ideges, se ingerült, és nem is káromkodtál...aham..


Na még egyszer megkérdem: mibajod a Jobbik-kal mint párttal, mert komolyan érdekel. ÉS ne azzal gyere hogy sok jobbikos ostoba meg ilyen szarokkal, mert az sehogy sem függ össze a jobbikkal mint párttal. köszi

2010. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Azért a Jobbik sem szent, azzal, hogy majd ők eldöntök, ki vagy te, helyetted. Egy okos párt kellene ide. De olyan soha nem lesz. Mert okos ember nem megy politikusnak.
2010. márc. 19. 19:11
 15/32 anonim ***** válasza:
33%

sok hónap alatt álltam le vitázni jobbikosokkal de ők a legkisebb igazságot sem ismerik el.

észérvek után is olyat kaptam hogy lelőnek, takarodjak innen stb. most ezek után az IQ nem lehet magasabb Kolompár Orbánénál.

más véleményének 0 elfogadása az mindig a tudatlansággal volt egyenlő.

egy buta ember magát okosnak mondja, egy okos ember magát nem elég okosnak mondja.

tisztelet a kivételnek mert olyan jobbikosok is vannak.

2010. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
54%
Bírom a Fideszt. Azzal akarnak választást nyerni hogy a Gyurcsány meg a Bajnai mekkora köcsögök. Igazuk van, de mutassák fel ők mit akarnak, mit tudnak.
2010. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
23%

Olvasd el Bayer Zsolt levelét Vona Gábornak. Sok igazság van benne. Érdemes olvasni.

A bajom a jobbikkal: egy csomó suttyó szavaz a jobbikra, aki csak azért szavaz a jobbikra, mert "kiírtja" a cigányokat... és szószerint ezt mondta 2 osztálytársam is. nem, 1 biztos, nem ők fogják "kiírtani" őket.

Szerény véleményem.

2010. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
37%
Te röhögtél az MSZP-n?
2010. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Hogyne röhögtem volna.
2010. márc. 19. 19:37
 20/32 anonim ***** válasza:
50%

Én is röhögnék, mind az mszp-n, mind a fideszen, csak nem nevetséges az ügy. Sokan hajlamosak elfelejteni, hogy bizony ebben a lejtmenetben a Fidesz is részt vett 4 évig.

Ne higgyétek, hogy csodát tesz, hiszen 4 év alatt sem tett, mitől tenne MOST csodát?

2010. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!