Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van olyan aki az MSZP re...

Van olyan aki az MSZP re szavaz? És ha van akkor az miért? A fontosabb kérdés: Mért is?

Figyelt kérdés
Cirkusz nélkül, kíváncsiságból kérdem! Ha van aki az MSZP re szavaz légyszi indokolja meg nekem. Csak kíváncsi vagyok az gondolkodásmenetére.
2010. febr. 21. 11:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Afrikában sem kellett hozzá több mint botok és kövek. Szállj le a földre, túl sok akciófilmet néztél. És nem azért lesz polgárháború mert én így akarom, hanem azért, mert nagyon sokan nem fogják eltűrni hogy ugyanaz a rabló tolvajbanda még 4 évig egyáltalán bármibe is beleszólhasson.

Ölni mindennel lehet.

2010. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

És most komolyan valaki azt hiszi,hogy jön ajobboldal és hűűűű Kánaán:):)

Lehet hogy a választás után nyomnak mindent vissza....De aztán megint el kell venni,mert a pénz ugyanúgy kevés lesz az államnak.

Az a párt aki mindent visszaígér...na arra nem szavaznék...

2010. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
A raszista jobbik helyett és az igérgető fidesz helyet az egyetlen reális gazdasági programot kináló MSZP-t választom.
2010. febr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Éjjenek a tolvajok, ugye kedves utolsó? XD
2010. febr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Mért élljenek a raszisták kedeves utolsó?
2010. febr. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
erre megint csak azt tudom mondani hogy az hogy a jobboldal rasszista az népbutítás, valamint az MSZP lassan 50 éve kormányoz, igen bizony 50 év az sok. És azért 50 év alatt (ha tisztességes emberek irányítanak)akkor normális gazdaságnak kell hogy kialakuljon. De ha neked normális a több százmilliárdos adóság akkor szavazz rájuk.
2010. febr. 22. 18:27
 27/30 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyen náci diktatura a Jobbik jovoltábol és egy perverz impotens hazug dög a Fidesz jovoltábol
2010. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Mszp-re szazavazok mert nem akkarok n'cikat, és igégető pöc'öket a a parlamentbe.
2010. febr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Háát mindenki ezzel a náci dologgal jött, amire senki nem tudott egy ész érvet mondani és ha írtam valami kommentet mindenki kussolt. Ha feljebb tekersz elolvashatod a véleményemet arról hogy a Jobbik náci e vagy sem. Azzal jössz hogy rasszisták de nem tudod hogy miért gondolod így, de ha a tv a azt mondta akkor ez így van.


Na mindegy, összességében az érveitek nem győztek meg.SŐT! Butaságnak tartom nagy részét. Valamint nyomon követhető okfejtést senki sem írt... Tehát arra kell hogy következtessek hogy aki MSZP re szavaz az, az bizony --> HÜLYE


Tehát összegezve, ti Mszp pártiak mind egytől egyig gyáva,nem épp elméjű,buta emberek vagytok.

Köszönöm a szót!

Helló!


Ui: nem provokálni akartam!bocs ha valakit felhúztam.

2010. febr. 24. 17:01
 30/30 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen Éva...tök hiába tépte le a tudás fájáról az almát, és feleslegesen űzetett ki a paradicsomból, az emberek nagy része még mindig birka :S

Az MSZP az utolsó, ami ennek az országnak kell szerintem. Az a baj, hogy ha az MSZP kerül hatalomra, akkor sem lesz polgárháború, mert erre a magyarok nem képesek! Ha Nyugat-Európában egy miniszterelnök olyanokat mondott volna, mint Gyurcsány Öszödön, 2 perc alatt kirobbant volna a polgárháború, de ez itt lehetetlen! Ha akkor se volt, most se lesz, pedig ha lenne erre esély, tuti rájuk szavaznék, egy polgárháború itt már tényleg nem ártana.

A Jobbik nem náci? Dehogynem! Nagyon szép és jó, hogy mindenki dolgozzon meg a segélyért, én is ezt vallom, de a Jobbik lágereket csinálna, ha hatalomra jutna, és ráadásul azzal, hogy leállítja, vagy ellehetetleníti a külföldi tőke beáramlását, visszaesnénk a feudalizmus korába! Bocsi, de ti magyarok tiszta paranoiásak vagytok, ezt a helyet senki sem akarja gyarmatosítani! Azt a szegény pár embert aki még fantáziát lát bennünk, és segíteni akar, azt is dobjuk ki innen? Na ne már! A fidesz is lop, de legalább mint az MSZP, és ahhoz meg túl gyenge a keze szerencsére, hogy diktátor legyen. A Fidesz többség, Jobbik ellenzék kombó lenne szerintem még a kisebbik rossz, hátha a sok lopkodás mellett ők tesznek valami értelmeset is...hátha...

2010. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!