Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt egy olyan kérdés, hogy a...

Volt egy olyan kérdés, hogy a Jobbikosok kire szavaztak 2006ban. Sokan az MSZP-t mondtátok, és azt is, hogy rászedtek. Ha ilyen manipulálhatóak vagytok, honnan veszitek, hogy a Jobbik nem ver át titeket?

Figyelt kérdés

Az olyan fanatikus Jobbikosokat,akik csak azt mondják,hogy TUDOM,MERT ŐK MAGYARORSzÁG JAVÁT AKARJÁK.Azok ne is írjanak,mert nekik már mindegy.Az mszp is sok mindent ígért:D...


NORMÁLIS INDOKOT SZERETNÉK KAPNI!


ÉS EZ NEM PROVOKATÍV KÉRDÉS.(legalábbis nem annak szántam..)


2010. márc. 30. 21:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy része hazudik, hogy 2006-ban az MSzP-re szavaztak volna, mert valószínű akkor még nem volt szavazati joguk.
2010. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem szavaztam senkire.
2010. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Elsőnek: mért ne lett volna? sosem voltam még eltiltva..
2010. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az a volt MSZP szavazó, aki most a Fideszre szavaz, azt nem szedhetik rá? :)
2010. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én se szavaztam idáig senkire. A legtöbb Jobbikos inkább fideszes volt régebb, persze biztos van köztük néhány mszp-s is. Kérdező te honnan vagy annyira biztos benne, hogy a Jobbik átveri az embereket? vagy a saját pártodból indulsz ki...
2010. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

De rászedhetik....


De ne OFFoljatok

2010. márc. 30. 21:16
 7/21 A kérdező kommentje:

jaj istenem...


Szóval se mondtam,hogy átveri őket...Csak honnan tudják,hogy nem?Ez itt a kérdés...(Lásd:MSZP)

2010. márc. 30. 21:17
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Hiszel, amit akarsz, az MSzP-re szavaztam.
2010. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha ebből indulunk ki, mindenkit be lehet csapni, azt is, aki élete első szavazása óta ugyan arra a pártra szavaz, és azt is, aki idő közben meggondolta magát, vagy másikat talál már szimpatikusnak.
2010. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog, h. ilyen alapon egyik pártra sem szavaz az ember, mert mind átverheti. Ez van, nem lehet ellene tenni semmit. A politikusok, pártok bármit ígérhetnek, nem kéri rajtuk számon senki. Mellesleg sokan azért szavaznak a jobbikra, mert az mszp már többször, és nyíltan az emberek képébe hazudott, átvertek mindenkit. A jobbik (és az lmp) új pártok, akikben még lehet hinni, legalábbis jobban, mint mondjuk egy olyan pártban, amelyik már átverte az embereket. Én pl. idén biztosan a jobbikra szavazok. Nem mondom, h. a legideálisabb párt lenne, de jobb, mint a többi. Ha csalódok bennük később, akkor megint egy új pártra fogok szavazni, vagy ha nem lesz megfelelő új párt, akkor senkire.
2010. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!