Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van olyan aki az MSZP re...

Van olyan aki az MSZP re szavaz? És ha van akkor az miért? A fontosabb kérdés: Mért is?

Figyelt kérdés
Cirkusz nélkül, kíváncsiságból kérdem! Ha van aki az MSZP re szavaz légyszi indokolja meg nekem. Csak kíváncsi vagyok az gondolkodásmenetére.
2010. febr. 21. 11:52
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Rendben akkor hagyok idő és majd a végén válaszolok mindenkinek. Tudod, E SZ M E CS E R E
2010. febr. 21. 12:25
 12/30 anonim ***** válasza:
49%
Én pl azért amit már leírtak.Remélni tudom hogy azt tudják vinni amit a Bajnai kormányzása alatt elkezdtek....Na meg hogy olyanok irányítsák az országot akik macskakövet dobálnak...kösz de abból nem kérek,mert semmivel sem különbek azoknál akik lopnak csalnak ,hazudnak...MEg akik támadják a rendőrséget hogy hol a sorszám,de ők maguk símaszkban vonulnak...na kik ők???GYÁVÁK...
2010. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
53%
Macskakő vagy Bajnai? Húha, valami baj van, hogy ezt a 2-t lehet választani. Vak vezet világtalant.
2010. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
70%

igen, valaki már írta, tiszta vicc, utálom ezeket, de mégis ha el akarom kerülni h itt mindenféle jobb oldali radikális nézetek is teret kapjanak, kénytelen leszek mégis rájuk szavazni.

egy másik ultraliberális

2010. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
34%
Ez most komoly? Senki nem látja, hogy mi folyik itt? A családokat tönkreteszik (egyre több éhező gyerek az iskolában, tanár vagyok), a magyar gazdákat tönkreteszik (a szüleim a földből élnek. És akkor még nem beszéltem magamról, mint közalkalmazottról. Azt mondták jobb lesz az adósávos törvénykedés. 12e Ft-tal viszek haza kevesebbet, pedig eddig sem kaptam sokat. Ráadásul étkezési jegyet sem kaptam. Ez nektek jó? Akkor szavazzatok rájuk. Én egy JOBB pártra szavazok. Az egyetlen, aki a kisemberek panaszaival is foglalkozik. (ez viszont személyes tapasztalat. Csak ők segítettek nekünk, pedig minden párthoz írtam levelet. Csak ők válaszoltak.)
2010. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

"Én pl azért amit már leírtak.Remélni tudom hogy azt tudják vinni amit a Bajnai kormányzása alatt elkezdtek....Na meg hogy olyanok irányítsák az országot akik macskakövet dobálnak...kösz de abból nem kérek,mert semmivel sem különbek azoknál akik lopnak csalnak ,hazudnak...MEg akik támadják a rendőrséget hogy hol a sorszám,de ők maguk símaszkban vonulnak...na kik ők???GYÁVÁK..."



Nézel te híreket? Láttál te valamit ebből? Azok a rendőrök még csak nem is magyarok voltak. Ütlegelték a csendes tüntetőt ugyanúgy. SŐT! Nőket zúztak le a földre! Fiatal nő mutogatta hogy 3 gumilövedék van a mellkasán! A TV ben látni lehetett közeli képben ahogy a rendőr beszól hogy "mágyárkodsz e még?" .


Nem vagyok szélsőjobbos, pláne nem úgy hogy egyetlen egy szélsőjobbos sincs a pártok között. MSZP vettete fel először ezt a hülyeséget hogy a Jobbik rasszista, mert tudta hogy egyből elgondolkozik ezen pár ember, aztán másik pár el is hiszi és elhitetik még 10 fővel és így terjed a hülyeség mint valami Vírus a levegőben. Attól hogy a TV ben mondanak valamit nem jelenti azt h igaz is. Vagy ha mégis elhiszel mindent akkor képzeld hogy Bajnai azt is mondta hogy "tessék kútba ugrani, itt az idő."

2010. febr. 21. 14:34
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért szavazol rájuk mert ők válaszoltak?Ha tanár vagy akkor ez kicsit égő.Lehet azért válaszolnak,mert nagyon-nagyon kell a szavazatod,meg a szüleidé is.Nincs is ebben semmi kivetnivaló.De lehet nagyon ráérnek válaszolni,mert kevesen írnak:))A többinek meg telített a postaláda:))Tehát van még időd a választásokig,figyelj,járj nyitott szemmel-füllel,kérdezgess öregeket,ők sok mindent megéltek és nem hülyék és nem feltétlen balos gondolkodásúak!Kossuth rádió.Nem biztos hogy árt a kultúra!Annak hogy ígérnek valami tíz szimpatikus dolgot(nagyjából amit hallani akarsz)attól mi a garancia a kivitelezéshez?Gondolkodj mielőtt cselekszel.
2010. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
2010. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok demokrata, nem hiszek a demokráciában és a szavazgatásokban, de az mszp-nek semmi esélye.

Ha valami csoda folytán az mszp mégis megnyeri a választásokat, vagy kormány-párt lesz, akkor készüljön fel mindenki, mert igen véres polgárháború lesz.

2010. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
véres polgárháború? és mégis mivel, vízipisztolyokkal?
2010. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!