Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van olyan aki az MSZP re...

Van olyan aki az MSZP re szavaz? És ha van akkor az miért? A fontosabb kérdés: Mért is?

Figyelt kérdés
Cirkusz nélkül, kíváncsiságból kérdem! Ha van aki az MSZP re szavaz légyszi indokolja meg nekem. Csak kíváncsi vagyok az gondolkodásmenetére.
2010. febr. 21. 11:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%

Mert ha el akarom kerülni a jobboldal kétharmadát, sajnos rájuk kell szavaznom.


Egy liberális

2010. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Nos, Mi a baj a jobb oldal 2 harmadával? És ha már semmiképp sem jöhet szóba a jobboldal akkor miért pont MSZP?

(csak mert az LMP sokkal liberálisabb)

2010. febr. 21. 12:07
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Az MSZP áll legközelebb az értékrendemhez, és a legutóbbi időszak politikája (Bajnai-kormány) a legjózanabb, amit az elmúlt 20 évben tapasztaltam. Egyetlen másik pártot sem tartok alkalmasabbnak arra, hogy kormányozzák az országot. Mintha ezt a kérdést már pár tucatszor feltették volna.
2010. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
57%

Nos, Mi a baj a jobb oldal 2 harmadával?


Totális hatalmat még azoknak sem adnék, akikkel egyetértek, nem hogy olyanoknak, akikkel nem. A demokrcia lényege a párbeszéd.


És ha már semmiképp sem jöhet szóba a jobboldal akkor miért pont MSZP?

(csak mert az LMP sokkal liberálisabb



Lófaszt mama, hogy egy klasszikust idézzek. Az lmp egy vérbaloldali ökopárt, közük nincs a liberalizmushoz, és az se biztos, hogy bejutnak.

2010. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
34%

Értékrend, józan? XD


Ilyen van az MSZP-nek. Imádkozzunk, hogy pusztuljanak a bolsi szavazók, akkor a vörös brigád is egyre kisebb és kisebb lesz. Nem a Jobbikra fogok szavazni, de inkább ők legyenek hatalmon az elmebajos Morvaival, mint a bolsevik tolvajok.

2010. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
44%

Én azért szavazok, vagy fogok az szmp-re, mert felháborít a fidesz stílusa, mert zavar az mdf köpönyegforgatása, mert félelmet kelt a magyar gárda, mert soha nem szimpatizáltam az szdsz-szel, mert nem vagyok kisgazda, és még nagyon kevés az LMP.

Aztán ki tudja, hogy mit gondolok majd 04.11-én.

2010. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

"(Bajnai-kormány) a legjózanabb, amit az elmúlt 20 évben tapasztaltam."


Bajnai 1 évet ha volt a poszton. Valamint pont azért állították oda h mentsék ami menthető, attól még ugyan az a brigád állt mögötte, csak egy bábú. Az MSZP látta már akkor is a végét ezért odaállítottak egy megnyerő "színészt" hogy ne legyen akkora bukta. De ennyire nem érdekelnek senkit az utóbbi 8 év botrányai?

2010. febr. 21. 12:20
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:13

Nem minden bolsevik tolvaj, vannak tolvajok, sikkasztók, megvesztegethetők a többi pártban is, csak várjuk ki a végét. Nekem sem tetszenek a mostani dötések, engem is irritálnak a feltárt mocskos ügyek, de nem a magyar politikai elitről beszélünk? Egyik kutya, másik eb. Csak meg kellene nézni, hogy kedves politikusaink (bármelyik) hogyan éltek 20 évvel ezelőtt, és milyen javakra tettek szert a rendszerváltás óta. NINCS kivétel. Én nem élek jobban, sőt......:8

2010. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha mások "gondolkodásmenetére" vagy kíváncsi, akkor miért írod le a saját véleményed folyton az mszp ellen?

Várd meg, míg leírják a véleményüket, hiszen ezért tetted fel a kérdésed.

2010. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%
12:20: Lehet, hogy nem minden bolsi tolvaj, de úgy van ez, mint a cigánybűnözés. A többség mégiscsak az és rányomja a jegyét a maradék kisebbségre. Kicsire pedig nem adunk.
2010. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!