Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A most 13-16éveseket fogja...

A most 13-16éveseket fogja érdekelni az egész politikai élet, a kormányzás, ha felnőnek?

Figyelt kérdés
24éves lány vagyok és bevallom nem érték az egészhez, úgy ahogy van. Nem tudom az ígéretek mennyire megvalósíthatóak, nem látom át a nyugdíjrendszert, nem tudom mit honnan kell, lehet finanszírozni és mely "kötelező rossz intézkedések"(adók stb.) szükségesek. Vajon a mostani emosok,punkok rockerek és a többi 15éves ha felnőnek lesznek elég felnőttek, fogja őket érdekelni a politika, vagy kihalnak a politikusok aki most vannak és széthullik az ország?
2010. febr. 16. 12:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. Szerezz be egy helyesírási szótárt.

2. A politikát nekem senki se tanította, de én magamtól értem(és értelmezem) az egész rendszert. Demokrácia nem egy nehéz eset, ellentétben a szélsőségekkel.

3. Nem érdekli a tinik nagy többségét a politika, és ebben az országban az agymosás megy, hogy minél hülyébb emberek legyen az országban, akik a több remény miatt szavaznak az adott pártra. A mai 18 év fölötti osztály 2/3 -ának fingja sincs a politikához, de azért olyan jókat tudok nevetni azokon a meghitt, politológusokhoz mérten nagybecses beszélgetéseket elcsípni a buszon, vagy akár az utcán.

4. Szerintem 20-30 év múlva kihal a politika, és a robotechológia veszi át ezt az ipart is...

2010. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!